1. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w Uroczystość Odpustową ku czci Świętego Michała Archanioła w Zborowie: asyście, dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom oraz wszystkich parafianom i gościom.
 2. W poniedziałek rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Zachęcamy do wspólnego, codziennego rozważania tajemnic różańcowych. Nabożeństwo Różańcowe w Dębem od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30; w Kamieniu o godz.17:00. W październiku, w każdą środę podczas nabożeństwa różańcowego członkowie Akcji Katolickiej będą w sposób szczególny modlić się w intencjach Kościoła, naszej Ojczyzny i Parafii.
 3. W środę po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym ks. Proboszcz serdecznie zaprasza na spotkanie Parafialną Wspólnotę Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby podjąć modlitwę w Kołach Żywego Różańca.
 4. 3 października rozpoczyna się w Rzymie Synod biskupów poświęcony młodzieży. Zachęcamy wszystkich do modlitwy, aby nasza młodzież nie utraciła wiary i odnalazła drogę do Boga.
 5. W tym tygodniu przypada:
 • Pierwszy czwartek: w Sanktuarium św. Józefa modlimy się w za nasze rodziny i w int. ochrony poczętego życia, początek godz. 17:00.
 • Pierwszy piątek: spowiedź – w Zborowie 15:00; w Kamieniu: 16:00; w Dębem: 17:30;
 • Pierwsza sobota: odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz: 8:30; prosimy zgłaszać chorych w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
 1. W piątek o 19:00 próba Scholii Szczygiełki. Serdecznie zapraszamy.
 2. W sobotę zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów o godzinie 13:00.
 3. Uprzejmie prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie Kościoła Parafialnego. Staropolskie Bóg zapłać za składane ofiary.
 4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Tadeusz Dzióbek, +Maria Wiśniewska –Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
 5. Dziękujemy osobom z Kobierna: Agnieszce Wiktorii Natalii Tomaska, Izabeli Melka, Agnieszce Wycisk, Oldze Łaźniak, Marzenie Janczak, Jolancie Olejniczak, Lucynie Olejniczak za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę na kwiaty wysokości 70 zł. W tym tygodniu prosimy osoby z Dębe Górka: Katarzynę i Lucynę Góral, Wandę Dominiak, Annę Matuszczak, Halinę Doktór, Janinę Jerzak, Marię Krakus, Julię Wypych, Jolantę Wawrzyniak i p. Kraszewską. o zadbanie o nasz kościół parafialny.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest także do nabycia Kalendarz diecezjalny na rok 2019 w cenie 6 zł, jako cegiełka na Seminarium Duchowne w Kaliszu.