1. We wtorek 13 lipca – Dzień Fatimski. Różaniec Święty, a po nim procesja wokół świątyni parafialnej o godz. 16.15. Czcicieli Matki Bożej zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. W piątek w liturgii wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Msze Święte o godz. 17.00, 17.30, 18.00.
  3. Podczas wakacji Mszę Święte w niedzielę bez zmian: Dębe – 8.00 i 12.00; Zborów – 9.30 i Kamień – 10.45. Eucharystia za zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym w Dębe – Dobrodziejów, Kapłanów, Powstańców, Żołnierzy oraz Bliskich z naszych Rodzin – w drugą niedzielę sierpnia (8.08.2021 r.) o godz. 12.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Dębe.
  4. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom obchodzącym w nadchodzącym tygodniu Imieniny składam życzenia wielu łask Bożych oraz opieki naszej Patronki – Matki Bożej Dębskiej. Szczęść Boże!
  5. Zapowiedzi przedślubne zamieszczone zostały w gablotach przy świątyniach.
  6. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek po wieczornej Eucharystii o godz. 18.00. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  7. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła parafialnego: Monice Łuczak, Annie Leszczyńskiej, Zofii Krystera, Anecie Konopczyńskiej, Piotrowi Kopczyńskiemu i Bartkowi Tomaszewskiemu oraz za ofiarę 120 zł. W najbliższą sobotę proszę o zadbanie o kościół parafialny osoby z Morawina: Agnieszkę Karpisiewicz, Aldonę Marciniak, Zbigniewa Kidonia, Beatę Serbin, Alicję Szczepanik, Alicję Otrębską, Arkadiusza Czeluste, Bożenę Bończyk i Urszulę Popenda.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich: Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Modlitewnika Opieką swoją nas chroń o Świętym Józefie Kaliskim.

 

Parafianom

życzę Bożego błogosławieństwa.

Wszystkich powierzam Matce Bożej Dębskiej

i Jej orędownictwu za nami u Jezusa

Chrystusa.

 

Ks. Sławomir Kęszka