(Mt 11, 25-30)

1. Dziś w niedzielę zachęcam do modlitwy w intencji dobrych urodzajów oraz o zachowanie od klęsk żywiołowych.
  2. Rozpoczęły się prace przy kaplicy przydrożnej w Dębe. Po ich zakończeniu w miesiącu lipcu będzie miała miejsce uroczystość jej poświęcenia. Dziękuję Parafianom z Dębę Bloki, Koszar i Pałacu za dar serc, poprzez złożone ofiary w kwocie 1.360 zł.
  3. Podczas wakacji Mszę Święte w niedzielę bez zmian: Dębe – 8.00 i 12.00; Zborów – 9.30 i Kamień – 10.45. Eucharystia za zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym w Dębe – Dobrodziejów, Kapłanów, Powstańców, Żołnierzy oraz Bliskich z naszych Rodzin – w drugą niedzielę sierpnia (8.08.2021 r.) o godz. 12.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Dębe.
  4. Zapowiedzi przedślubne zamieszczone zostały w gablotach przy świątyniach.
  5. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w piątek i sobotę po wieczornej Eucharystii o godz. 18.00. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  6. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła parafialnego: Alinie Haładyn, Magdalenie Zgirskiej, Marcie Kiczman, Jolancie Stefańskiej, Agacie, Ewie, Janinie, Małgorzacie Kraszkiewicz, Agacie, Dorocie Krzyżaniak, Agnieszce, Mariannie Tomczak oraz za ofiarę 220 zł. W najbliższą sobotę proszę o zadbanie o kościół parafialny osoby z Morawina: Monikę Łuczak, Hannę Leszczyńską, Zofię Krystera, Alinę Łukacką, Annę i Marię Konopczyńskie, Annę Tomaszewską i Annę i Krystynę Czelusta.
  7. Zachęcam do czytania czasopism katolickich: Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Modlitewnika Opieką swoją nas chroń o Świętym Józefie Kaliskim.

Parafianom

życzę Bożego błogosławieństwa.

Wszystkich powierzam Matce Bożej Dębskiej

i Jej orędownictwu za nami u Jezusa Chrystusa.