1. Raz jeszcze słowa podziękowania kierujemy do naszych Parafian i Gości za pięknie przeżytą Uroczystość odsłonięcia Pomnika ku czci Kapłanów naszej Dębskiej Parafii. Poświęcenia dokona ks. bp Łukasz Buzun 16 maja, podczas wizytacji kanonicznej naszej Parafii.
 2. Dziś na Mszy Św. o godz.11:00 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, następnie spotkanie z rodzicami. Próby dla dzieci od wtorku do piątku o godz. 18:00. W sobotę o godz. 10:00 spowiedź dla Dzieci Pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych i rodzin.
 3. Także dzisiaj na Mszach Świętych o godz. 11.00 i 12.30 będziemy gościć Ks. Prof. Michała Kielinga, który zapozna nas z Programem Młodzieżowego Festiwalu Ewangelizacyjnego Tratwa w Pleszewie, który odbędzie się w dniach 25-27 maja. 2 czerwca spotkanie młodych na Lednicy. Organizacją wyjazdu z naszej parafii zajmuje się ks. Wojciech, u Niego szczegółowe informacje i zapisy.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe. Zapraszamy rolników, ogrodników, sadowników i wszystkich wiernych na Msze św. na godz. 18:00, by w modlitwie błagalnej wypraszać dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych.
 5. We wtorek Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa BM – Patrona Ojczyzny. Uroczystość odpustowa w Parafii Goszczanów.
 6. Spotkania dla młodzieży: dla dziewcząt w środę o godz. 17:00; dla chłopców, w czwartek o godz. 17:00
 7. W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów o godz. 14:00
 8. W najbliższą niedzielę 13 maja br. na Mszy Świętej o godz.10:30 Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii.. W związku z tym osoby, których dzieci nie przystępują do I Komunii Świętej prosimy o udział w Eucharystii w Kamieniu i Zborowie o godz. 8.00, zaś w Dębe o godz. 12.30. Z tego względu w tym dniu Mszy Świętych w Dębe o godz. 8.00 i 11.00 nie będzie.
 9. Także w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30 Różaniec Fatimski z Procesją Figury Matki Bożej wokół świątyni parafialnej. Czcicieli Maryi zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Nabożeństwo majowe: w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00; w niedzielę i święta po Mszy Świętej o godz:12:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. Na Radio Maryja i Telewizję Trwam zebrano 185 zł. Bóg zapłać za dar serc.
 12. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni osobom z Biernatek: Annie Kolińskiej, Ewie Zyner, Oli Zyner, Beacie Jaworskiej, Agnieszce Wypych, Ewie Jarczyńskiej, Iwonie Sobczak, Emilii Pawlak, Marioli i Katarzynie Owczarek. Dziękujemy Lilii Kmiecik za pieniądze ofiarowane na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu bardzo prosimy o posprzątanie świątyni przez dalsze osoby: Annę Kowalską, Danutę Hinc, Irenę Rubas, Elżbietę Rubas, Gabriela Popiołek, Danutę Szcześniak, Mirosławę Marczak, Agnieszkę Rajm, Helenę Gorzkiewicz, p. Pilarczyk.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna z relacją z naszych uroczystości w ubiegłym tygodniu, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz Okna Wiary, w którym znajdują się artykuły o św. Józefie i niemieckich obozach koncentracyjnych. Można także nabyć okolicznościowe koszulki przygotowane na Bieg Pamięci, jako cegiełkę na nasze Uroczystości Parafialne.
 14. Parafia w Liskowie organizuje pielgrzymkę autokarową: Sandomierz, Roztocze, Zamość, Lublin, Kazimierz Dolny, Chełm, Kodeń. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie
 15. Zapowiedzi przedślubne:
 • Damian Misiak, kawaler, zam. Kurów; Joanna Łąkocka, panna, zam. Morawin.
 • Patryk Janczak, kawaler, zam. Morawin; Katarzyna Skwarek, panna, zam. Lisków.
 • Paweł Zdun, kawaler, zam. Kamień; Paulina Wypych, panna, zam. Kamień

Ks. Sławomir Kęszka

Proboszcz