1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która rozpoczyna ostatni tydzień w roku liturgicznym W następną niedzielę początek Adwentu, czasu radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia oraz modlitwy i refleksji przygotowującej nas do spotkania ze Zbawicielem w wieczności. Już dziś wszystkie dzieci zachęcamy do przygotowania lampionów roratnich. Przypominamy, że dzisiaj w Katedrze Kaliskiej, z racji Uroczystości Chrystusa Króla, o godz. 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej z naszej Diecezji; o godz. 16.30 Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Edwarda Janiaka – Biskupa Kaliskiego.
  2. Dzisiaj też spotkanie dla rodziców i dzieci klas IV po Mszy Świętej o 11:00.
  3. Jak zwykle, w ostatnią niedzielę miesiąca, przed Kościołami zbiórka do puszek na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Bóg zapłać za dar serc
  4. W środę o 19:00 Kółko Gitarowe. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek świętego Andrzeja Apostoła, który był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa i bratem św. Piotra. W tym dniu przypada 22. rocznica święceń biskupich ks. bp. Edwarda Janiaka.
  6. Także w piątek o godz. 19:00 próba scholii Szczygiełki
  7. Bieżący rok jest rokiem św. Stanisława Kostki. W Katedrze kaliskiej w dniach od 30.11-03.12.będą obecne relikwie Świętego. Zapraszamy wszystkich Parafian do nawiedzenia w tych dniach Katedry i modlitwę w intencji dzieci i młodzieży, której św. Stanisław Kostka jest patronem. Szczegółowy program nawiedzenia relikwii w gablocie przed kościołami.
  8. 1 grudnia – Pierwsza Sobota Miesiąca. Odwiedziny chorych – Ksiądz Proboszcz i Ksiądz Wojciech wizyty u zgłoszonych chorych rozpoczną o godz.8:30. To także dzień wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi. Róże Różańcowe zapraszamy po Mszy świętej wieczornej na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i na wymianę tajemnic Różańca Świętego.
  9. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z dziećmi i rodzicami klas III.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Jan Jakub Wawrzyniak, + Zbigniew Pijecki Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
  11. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni parafialnej Osobom ze Starego Nakwasina: Marii Fibingier, Marii Śledź, Alinie Ordon, Monice Frątczak, Dorocie Kucińskiej, Eugenii i Mateuszowi Panfil, oraz za złożoną ofiarę na kwiaty w wysokości120 zł. W tym tygodniu prosimy dalsze Panie ze Starego Nakwasina o zadbanie o nasz kościół parafialny: Krystynę Kaźmierczak, Mirosławę Olejniczak, Urszulę Bielawską, Marię Marzuchowską, Jolantę Michałek, Marię Ząbczyńską, Beatę Pluta i Magdalenę Łagoda.
  12. Ponawiamy prośbę do Parafian o dalsze ofiary na pokrycie kosztów wywozu z cmentarza parafialnego 12 kontenerów śmieci (po 650 zł za kontener). Do zapłacenia pozostało jeszcze 3.500 zł.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego na grudzień

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki naszej Pani Dębskiej w nadchodzącym tygodniu