1. Rozpoczęły się wakacje. Z ufnością zawierzajmy Bożej Opatrzności wszystkie dzieci oraz nas samych na czas wypoczynku. Dzieciom i młodzieży życzymy radosnych, bezpiecznych wakacji. Starajmy się przeżywać je z Bogiem, pamiętając o modlitwie i Mszy Świętej
  2. Dzisiaj o godzinie 15:00 Msza Święta na cmentarzu, będziemy modlić się w intencji zmarłych. Przypominamy, iż wszelkie prace na cmentarzu, które w jakikolwiek sposób zmieniają istniejący jego obraz muszą zgłaszane być – przed ich podjęciem – w Kancelarii Parafialnej.
  3. Harmonogram Mszy Świętych niedzielnych – w lipcu i sierpniu:
  • w Dębem o 8:00 i 12:30 – z udziałem i błogosławieństwem dzieci;
  • w Zborowie o 9:30;
  • w Kamieniu o 10:45.
  1. W najbliższym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca.
  • W Pierwszy Czwartek w Bazylice Świętego Józefa modlitwa w intencji Rodzin i obrony poczętego życia. Początek od godz. 17.00
  • W Pierwszy Piątek zapraszamy wszystkich Czcicieli Serca Jezusowego na wspólną modlitwę Msze Św. w naszej parafii: Zborów – godz.15:30; Kamień –godz.16:30; Dębe – godz. 18:00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą
  1. W przyszłą niedzielę, II miesiąca ofiary składane przez Parafian i Gości przeznaczone są na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za dar serc i modlitwę.
  2. 20 lipca – Pielgrzymko-wycieczka autokarowa do Świnic Warckich, do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny i do Kopalni Soli w Kłodawie. Koszt dla dzieci i młodzieży 55 zł., zaś dla dorosłych 65 złotych. Zapisy u Ks. Proboszcza
  3. W dniach od 9-13 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę z Liskowa – Grupa Bursztynowa. Szczegóły i zapisy u ks. Wojciecha.
  4. 28-30 września Pielgrzymka autokarowa, Kudowa Zdrój, Wambierzyce, Praga Czeska, Góry Stołowe. Koszt wyjazdu ok. 280 zł. Szczegóły na plakatach.
  5. Bóg zapłać za ofiary na Radio Maryja i Telewizje Trwam. Zebrane zostało 167 zł.
  6. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarowane kwiaty osobom z Bogdanowa i Starego Nakwasina: Renacie Wybornej; Marzenie Roszak z dziećmi; Dorocie Przywarczak z dziećmi; Donacie Panfil; Annie Bruś z dziećmi. Prosimy o zadbanie naszej świątyni kolejne osoby ze Starego Nakwasina i Bogdanowa: Katarzynę Kołodziejczyk; Marię Zyner; Edytę Adamczyk; Wiolettę Małecką; Sylwię Tereszkiewicz; Małgorzatę Sowa; Stanisława Krysiaka.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna; Gościa Niedzielnego.