1. Dziś II niedziela miesiąca. Modlitwą i ofiarami wspieramy naszą wspólnotę. Bóg zapłać.
  2. Jutro święto NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Modlić się będziemy w intencji osób starszych i chorych z naszej parafii. Msze święte w Dębem: godz. 9.00 i 17.00, z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Aby go przyjąć wymagany jest stan łaski uświęcającej, dlatego okazja do spowiedzi 15 minut przed każdą Mszą św.. Prosimy o pomoc w dotarciu do świątyni chorym, niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie przyjmują kapłanów w Pierwszą Sobotę Miesiąca, a pragną przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  3. Także jutro, po Mszy św. o 18.00, na którą zapraszamy szczególnie mieszkańców Młyniska, Matka Boża Dębską w kopii Jej Cudownego Wizerunku wyruszy do Rodzin w Młynisku, rozpoczynając Nawiedzenie Rodzin naszej Parafii. Mieszkańcy tej miejscowości mogą zaopatrzyć się w zakrystii w „Modlitewnik Liturgii Nawiedzenia”. Koszt druku wyniósł 4.50 zł za jeden egzemplarz. Przy jego odbiorze prosimy o składanie dobrowolnych ofiar na pokrycie należności za to wydawnictwo. W najbliższym czasie „Modlitewnik” będą mogli nabyć także pozostali Parafianie.
  4. W piątek o godz. 19.00 próba scholii Szczygiełki. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów. W dalszym ciągu zachęcamy i zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu.
  6. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, w salce parafialnej będzie miało miejsce pobieranie miary na szaty komunijne.
  7. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 12.30, Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków Bractwa Św. Walentego. Po tej Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  8. Przypominamy, że w najbliższym czasie Sołtysi miejscowości należących do naszej Parafii przyjmować będą od mieszkańców pieniądze na fundusz wywozu śmieci z naszego cmentarza parafialnego.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: + Weronika Zgarda. Obejmijmy Ją i naszych bliskich zmarłych modlitwą – Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
  10. Na zakony klauzurowe w naszej Diecezji zebrano 287 zł. Bóg zapłać za dar serc
  11. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni parafialnej paniom z Morawina:. Alinie Haładyn, Jolancie Stefańskiej, Piotrowi i Wiktorii Kiczman, Agacie, Agnieszce, Ewie i Janowi Kraszkiewicz oraz za kwiaty i ofiarę w wysokości 152,10 zł. Prosimy dalsze osoby z Morawina Monikę Łuczak, Hannę Leszczyńską, Zofię Krystera, Alinę Łukacką, Annę i Marię Kopczyńskie, Annę Tomaszewską, Annę i Krystynę Czelusta o zadbanie o nasz kościół parafialny.
  12. .Zachęcamy do nabywania i czytania Dwutygodnika Opiekun oraz Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

Wszystkich powierzamy Matce Bożej Dębskiej i Jej orędownictwu za nami

u Jezusa Chrystusa