Mk 1, 7-11

Mk 1, 7-11

  1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego kończąca w Kościele Okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się w liturgii Okres Zwykły. Obchodząc wspomnienie chrztu Pana Jezusa w Jordanie, pamiętajmy o chrzcie, który jest początkiem naszego chrześcijańskiego życia. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych o godz.12.00 na Mszy św. za Parafian.
  2. Wczoraj zakończyliśmy kolędowe spotkania rodzin naszej Parafii przy stole Pańskim, połączone z błogosławieństwem kolędowym. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę w kościele parafialnym i kościołach filialnych oraz za złożone ofiary.
  3. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana +Zofia Nowicka. Obejmijmy Ją i wszystkich naszych zmarłych modlitwą − Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….
  4. Dziękuję za posprzątanie świątyni parafialnej Paniom z Kolonii Dębe: Agacie Gruszce, Teresie Hancyk, Ninie i Sylwii Biniek oraz za ofiarę 40 zł, przeznaczoną na potrzeby naszego kościoła. W najbliższą sobotę proszę o zadbanie o naszą świątynię dalsze osoby: Anetę Osuch, Józefę, Marię i Dorotę Bartosz, Danutę Kądzielską, Paulinę Krzywda, Grażynę Klimińską, Teresę Durman i Marka Tyca.
  5. Zachęcam do czytania czasopism katolickich: Opiekuna i Gościa Niedzielnego oraz zaopatrywania się w dewocjonalia związane z kultem Matki Bożej Dębskiej. Wszystkie ofiary przeznaczone są na potrzeby parafii.

 

Parafianom i Gościom

życzę Bożego błogosławieństwa.

Wszystkich powierzam Matce Bożej Dębskiej

i Jej orędownictwu za nami u Jezusa Chrystusa.

 

Ks. Sławomir Kęszka