1. W najbliższą środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy osoby chętne do angażowania się w pracę tego Stowarzyszenia Katolików.
  2. Także w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. W piątek – 28 września, wyjazd osób na Pielgrzymko-wycieczkę Kudowa-Wambierzyce-Praga: z parkingu przy kościele filialnym w Kamieniu: godz. 5.50; z parkingu przy kościele parafialnym w Dębem godz. 6.15.
  4. W piątek o godz. 19:00 próba Scholii Szczygiełki. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę tj. 29 września Uroczystość Odpustowa ku czci Świętego Michała Archanioła w Zborowie. Suma Odpustowa o godz. 12.00. Zapraszamy: Asystę, Dzieci sypiące kwiaty, Ministrantów oraz wszystkich Parafian i Gości.
  6. Uprzejmie prosimy Parafian i Gości o składanie ofiar na ogrzewanie Kościoła Parafialnego. Staropolskie Bóg zapłać za składane ofiary oraz dar modlitwy za Parafię podczas Nowenny do MB Bożej Dębskiej, naszej Patronki i Strażniczki.
  7. Dziękujemy Paniom z Kobierna: Jolancie Sierońskiej, Janinie i Aleksandrze Cepak, Marii Korzeniewskiej, Ewie Dominiak, Irenie Krzywda za posprzątanie naszej świątyni i za ofiarę na kwiaty w wysokości 60 zł. W tym tygodniu prosimy dalsze Panie z Kobierna: Jolantę i Lucynę Olejniczak; Agnieszkę Tomaska; Donatę Gałęzka; Liliannę Bocian; Olgę Łaźniak; Marię Tomaszewską; Izę Bączkiewicz i Marzennę Janczak o zadbanie o nasz kościół parafialny.
  8. W najbliższą niedzielę przed Kościołami zbiórka do puszek na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Bóg zapłać za dar serc.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest także do nabycia Kalendarz diecezjalny na rok 2019 w cenie 6 zł, jako cegiełka na Seminarium Duchowne w Kaliszu.