(J 1, 29-34)

1. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przyjęło nas 940 rodzin. Wszystkich Parafian polecamy Bogu Najwyższemu i wstawiennictwu Matki Bożej Dębskiej. Wszystkim też składamy serdeczne podziękowanie za przyjmowanie nas do swoich domów i wspólną modlitwę, za zapewnienie środków transportu na drogach kolędowych, za posiłki oraz za ofiary w łącznej wysokości 34.010 zł.
  2. Dzisiaj imieniny Księdza Wikariusza Mariusza Drzymały. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 9.30 w kościele filialnym św. Michała Archanioła w Zborowie. Prosząc o Boże błogosławieństwo i polecając Księdza Mariusza opiece Matki Bożej Dębskiej pamiętajmy o życzeniach dla Niego.
  3. W sobotę, 18 stycznia, rozpoczął się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Towarzyszy mu hasło „Życzliwymi bądźmy” zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich.
  4. We wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Módlmy się w tych dniach za nasze Babcie i Dziadków. Pamiętajmy o tych żyjących i o tych, którzy odeszli do Pana. Niech naszym podziękowaniem za to, że tyle im zawdzięczamy, będzie uśmiech i modlitwa. Matce Bożej Dębskiej w sposób szczególny będziemy polecać Ich wszystkich w środowej Nowennie.
  5. W piątek o godz. 19.00 próba scholii Szczygiełki. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana +Teresa Chabierska. Obejmijmy Ją i wszystkich naszych zmarłych modlitwą – Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
  7. W ubiegłym tygodniu na Parafialny Fundusz Inwestycyjny zebrano 4.110 zł, oraz 200 zł na malowanie kościoła filialnego w Kamieniu. Bóg zapłać za każdy dar złożony na potrzeby naszego kościoła i naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni parafialnej Adamowi Marciniakowi i Magdalenie Koniecznej z Dębego oraz za ofiarę na kwiaty w wysokości 80 zł, do której dołożyły się: Ewa Kobierska i Ilona Szymczak. W najbliższą sobotę prosimy o zadbanie o naszą świątynię osoby ze Starego Nakwasina: Eugeniusza Burtkiewicza, Teresę i Damiana Górskich, Czesławę Pasternak, Danielę Broczek, Barbarę Baran, Janinę Stasiak, Marię Warszewską i Wiolettę Zdunek.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna, Gościa i Małego Gościa Niedzielnego oraz do zaopatrywania się w dewocjonalia związane z kultem maryjnym naszej Matki Bożej Dębskiej i do zakupu kalendarza na 2020 r. wydanego przez naszą Parafię.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Wszystkich powierzamy Matce Bożej Dębskiej i Jej orędownictwu za nami u Jezusa Chrystusa.-