1. Składamy Staropolskie Bóg zapłać wszystkim naszym Parafianom zaangażowanym, w minioną niedzielę, w przygotowanie Mszy Świętej na cmentarzu parafialnym w Dębem. Za użyczenie prądu – niech Pan Bóg dobroczyńcom błogosławi. Wszystkich polecamy Bogu w modlitwie przed Cudownym Wizerunkiem naszej Patronki, Matki Bożej Dębskiej – Madonny ze Szczygłem .
  2. Dziękujemy Firmie pana Dolaty z Morawina za naprawienie murowanego ogrodzenia cmentarza.
  3. Dziś II Niedziela miesiąca. Naszymi modlitwami i ofiarami wspieramy naszą Parafię. Bóg zapłać za dary serc złożone dziś przez Parafian i Gości.
  4. W piątek dzień fatimski – Różaniec o godz.17:15, następnie procesja z figurą Matki Bożej
  5. Przypominamy po raz kolejny, że w miesiącach wakacyjnych, tj. w lipcu i sierpniu, uległ zmianie harmonogram Mszy Świętych niedzielnych:
  • w kościele parafialnym Msza św. 8:00 i 12:30;
  • w Zborowie Msza św. 9:30;
  • w Kamieniu Msza św. 10:45
  1. 20 lipca– Pielgrzymko-wycieczka autokarowa do Świnic Warckich, do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny i do Kopalni Soli w Kłodawie. Koszt dla dzieci i młodzieży 55 zł., zaś dla dorosłych 65 złotych. Zapisy u Ks. Proboszcza
  2. W dniach od 9-13 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę z Liskowa – Grupa Bursztynowa. Szczegóły i zapisy u ks. Wojciecha.
  3. 28-30.września 2018r., Kudowa Zdrój i Kaplica Czaszek, Wambierzyce, Praga Czeska, w drodze powrotnej – Rezerwat Błędne Skały w Górach Stołowych. Koszt wyjazdu ok. 280 zł. Szczegóły na plakatach.
  4. Prosimy o zadbanie o naszą świątynię osoby ze Starego Nakwasina i Kol. Dębe: Ewę Grzelaczyk, Monikę Zdunek, Ewę Tomczak, Krystynę Hańczyk, Jadwigę Hańczyk, Ewę Gałęskę.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Ewa Pluta; + Józef Świętczak, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Opiekuna; Gościa Niedzielnego.

K ks. Sławomir Kęszka