Poniedziałek – 9.11.2020
17:00 +Danielę Goral int. Danieli Poczekaj
17:30 +Józefę Chojnacką int. sąsiadów Jóźwiaków i Kasprzaków
18:00 +Sylwestra Klibra int. Arkadiusza Wawrzyniaka z Rodziną
…Wtorek – 10.11.2020
17:00 +Juliana Kądzielskiego int. Żony

+Apolonię Jurczyńską int. Małgorzaty Strzałkowskiej i Małgorzaty Barańskiej z Rodziną

17:30 +Danutę Łagoda int. siostry Wiesławy z Mężem

+Danielę Goral int. Ewy i Mirka Kaczmarczyków z Rodziną

18:00 +Piotra Kmiecika int. Łukasza, Jarosława i Eweliny z Rodziną
   ŚRODA – 11.11.2020 – Narodowe Święto Niepodległości
8:00 +Anielę Woźniak int. Joli i Sławka Werbińskich
9:45 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
10:00 +Juliana Kądzielskiego int. syna Łukasza z Dagmarą

+Danutę Łagoda int. Katarzyny i Grzegorza z Dziećmi

11:30 Różaniec w intencji Ojczyzny
12:00 ZA OJCZYZNĘ w 102. rocznicę odzyskania niepodległości

+Eugeniusza Zakrockiego int firmy Malspaw

   CZWARTEK – 12.11.2020
17:00 +Anielę Woźniak int. Zenona Kędzi z Rodziną
17:30 +Piotra Kmiecika int. rodzin Kmiecików i Trybków z Winiar
18:00 +Romualda Kasprzaka int. rodzin Jerzaków, Dzióbków i Zofii Sucheckiej
   PIĄTEK – 13.11.2020
17:00 +Tadeusza Pszczołę int. szwagierki Teresy Marciniak

+Eugeniusza Zakrockiego int. siostry Teresy z Elwirą i Patrycją

17:30 +Juliana Kądzielskiego int. brata Marka z Rodziną

+Sylwestra Klibra int. Grzegorza Wawrzyniaka z Rodziną

18:00 ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Jerzego Pastuszaka; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jadwigę Nowak; Juliana Kądzielskiego; Jerzego Maciejewskiego; Jadwigę Bolińską; Józefa Kaletę; Jerzego Knopa; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 14.11.2020
17:00 +Andrzeja Ordona int. sąsiadki Elżbiety z Rodziną
17:30 +Józefę Chojnacką int. Jana Pośpiecha
18:00 +Krzysztofa Tułacza int. Żony z Dziećmi
   NIEDZIELA – 15.11.2020
8:00 +Sylwestra Klibra int. kuzynki Ireny Chudaś z Mężem
9:30 Zborów:+Stanisławę Przybyła w 5 r. śm, za zmarłych z rodzin Przybyłów, Sucheckich, Płócienniczaków
10:45 Kamień: +Wiktora Dzióbka w 25 r. śm. i Mariannę Dzióbek
12:00 Za Parafian