PONIEDZIAŁEK –9.03.2020
17:00 +Mariannę Karpisiewicz int. Rodziny Gałęskich z Magdalenowa
17:30 +Sylwestra Strzałkę int. Dziembłowskich z Rodziną
18:00 +Genowefę Kołodziejczyk int. Marii i Andrzej Kempów z Kalisza
   WTOREK – 10.03.2020  
17:00 +Emilię Kuś int. Czesława Woźniaka z Rodziną

+Jerzego Witczaka int. wnuka Jacka z Żona i Córką

17:30 +Józefa Strzałkę int. rodziny Kosińskich

+Kazimierza Klibra int. Danuty Biernat

18.00 +Zofię Różańską int. teściowej Marianny Pietrzak i Tomczyków z Cekowa
   ŚRODA – 11.03.2020
17.00 +Stanisława Olejniczaka int. Tadeusza Tomaski

+Jerzego Dąbrowskiego int. syna Tomasza z Żoną i wnuczką Gabrysią

17.30 +Annę Goral int. Marii i Adama Grzelaków ze Skarszewa

+Bronisławę Łańduch int. wnuka Daniela z Rodziną

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; w intencji rekolekcji wielkopostnych oraz za rekolekcjonistów: ks. Jarosława i ks. Marcina; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o zdrowie dla Tomka prosi Rodzina; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 12.03.2020
17:00 +Władysława Popęda int. rodziny Gałęskich ze Szkurłat

+Barbarę Łuczak int. Barańskich i Gałęskich z Rodzinami

17:30 +Teresę Krysiak int. Krysi i Marka z Rodziną z Sobótki

+Łucję Księżak int. Agaty z Rodziną

18:00 Za dusze czyśccowe
   PIĄTEK – 13.03.2020
17:00 +Krystynę Joachimiak int. sąsiadów Majewskich z Dębego
17:30 +Reginę Rajm int. Teresy, Sławomira, Magdaleny Hancyk z córką Amelią
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Zofię w 28 r. śm., Zygmunta w 35 r. śm. Zwierzchowskich; za zm. z Rodzin Zwierzchowskich, Buczkowskich; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów;

 

   SOBOTA – 14.03.2020
17:00 +Andrzeja Ordona int. Janiny Bruś z Bogdanowa
17:30 +Henrykę Woźniak int. Sławomira Kawali z Rodziną
18:00 +Marcina Owczarka int. Rodziny Jóźwiaków
   NIEDZIELA – 15.03.2020
8:00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej Dębskiej dla Józefy Kowalczyk
9:30 Kamień: +Zofię Łyszczyńską int. Bogumiła Gorala z Rodziną
9:30 Zborów: +Jacka Pijeckiego int. kuzynek Eweliny, Agnieszki, Natalii z rodzinami oraz Klaudii z Fryderykiem
11:00 +Józefa Mańka

+Annę Goral int. Anny i Andrzeja Tomaszewskich

12:30 Za Parafian

+Mariannę Ignaszak int. rodziny Strzałków