Poniedziałek – 7.09.2020
17:00 +Helenę Hancyk int. syna Jana
17:30 +Jerzego Pastuszaka int. Córki
18:00 +Kazimierza Gałęskiego int. Stanisława Zdunka z Rodziną ze Starego Nakwasina
…Wtorek – 8.09.2020 − święto Narodzenia NMP
9:00 Za Parafian, Kapłanów i nowe powołania kapłańskie
17:00 +Sylwię Bryła int. chrzestnej Ewy z Rodziną

+Józefa Strzałkę int. Czesława Strzałki z Rodziną

17:30 +Apolonię Jurczyńską int. chrześniaczki Ewy z Jackiem

+Jana Wawrzyniaka int. Piotra Kopczyńskiego

18:00 +Janinę Lipowską int. Marysi Szymczak z Rodziną z Kalisza
   ŚRODA – 9.09.2020
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. szwagra Antoniego z Rodziną
17:30 +Mieczysława Świderskiego int. brata Janka z Rodziną
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o pomyślną operację i powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o zdrowie dla Teresy proszą Córki z Rodzinami; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem posługującym w naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 10.09.2020
17:00 +Adriana Gralę int. chrzestnego Mariusza z Żoną i Synami

+Anielę Woźniak int. rodziny Urbaniaków z Saczyna

17:30 +Janinę Wojtysiak int. Haliny i Stefana Haładyn

+Kazimierza Gałęskiego int. rodziny Gałęskich z Kolonii Dębe

18:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. córki Marzeny z Mężem i Dziećmi
Poza parafią +Lucjana Dudka int. Jerzego Bartosika z Rodziną
   PIĄTEK – 11.09.2020
17:00 +Janinę Wojtysiak int. rodzin Frątczaków i Woźniaków
17:30 +Marka Olszanowskiego int. Marka i Małgorzaty Kowalczyk
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Anielę Woźniak; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jana Hancyka; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Mieczysława Świderskiego; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Józefę i Leona Szlenkierów; Władysławę, Wandę, Stefana, Józefa, Kazimierza Chojnackich; Eugeniusza Frątczaka w 22. r. śm; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 12.09.2020
16:00 CHRZEST: Zuzanna Majewska

Jakub Szurmiński

17:00 Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II do Miłosierdzia Bożego o łaskę zdrowia dla Pawła − kuzyna i brata w Wierze
18:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. Mariusza i Patrycji
   NIEDZIELA – 13.09.2020
8:00 +Andrzeja Ordona int. Moniki i Roberta ze Starego Nakwasina
9:30 Zborów: +Różę Ignaszak int. syna Piotra z Żoną i Rodziną
10:45 Kamień: +Zofię Kołodziejczyk int. Koła Żywego Różańca z Kamienia
11:00 Dębe : Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec i procesja wokół kościoła
12:00 Za Parafian

CHRZEST: Franciszek Kurczbuch