Poniedziałek  – 7.06.2021  
17.00 +Franciszka Klepanda int. Tomasza Klepanda

+Janinę Wojtysiak int. Wiesławy, Marianny i rodz. Grzelińskich

17:30 +Annę Kinder int. syna Andrzeja z żoną

+Teresę Bończyk int. wnuka Łukasza z Martą i Eweliną

18.00 +Stanisława Magiera int. syna Arkadiusza z żoną Wiolettą i dziećmi i wnukami

+Zygmunta Graczyka int. Mikołajczyków i Żarneckich

  Wtorek – 8.06.2021
17.00 +Stanisława Magierę int. syna Sławomir z żoną i córką Agnieszką
17:30 +Zofię Nowicką int. Małgorzaty Zimnej z Morawina
18:00 +Annę Kinder int. synowej Mirosławy
 Środa – 9.06.2021
17.00 +Jerzego Dąbrowskiego int. sąsiadów Ludwiczaków i Matczaków
17:30 +w 18 r. śm. Stefanii, Kaźmierza Wiatrowskich; Antoniego Wybrzaka
18:00 Nowenna za wstawiennictwem Maryi: o dar Bożych łask dla uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Frankowizny i Kobierna; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi oraz o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; dla Sandry o powrót do zdrowia; intencja błagalna o zdrowie dla Marty, Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; o opiekę MB Dębskiej dla Dagmary i dar zdrowia; w intencji Bogu wiadomej
  Czwartek – 10.06.2021
17:00 +Annę Kinder int. wnuczki Pauliny z rodziną
17.30 +Zygmunta Graczyka int. siostry Marii z rodziną
18.00 +Zenona Kamińskiego int. córki Justyny z mężem
  Piątek – 11.06.2021 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
16.00 +Reginę  Kuśnierz int. grupy Benedictus z Ełku
16.30 +Annę Kinder int. wnuczki Patrycji
17.00 Za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Łucję Goral; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Józefa Ordyniaka; Józefę Chojnacką; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Jana Gałęskiego; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Teresę Bończyk; Witolda Olbrycha: Franciszka Klepanda; Zofię Nowicką; Jana Sobczaka; Mirosławę Ole; Zofię Janiak; Jadwigę Tomczak; Małgorzatę Kurczbuch; Krystynę Dobak Splitt; Stanisława Magierę; Annę Kinder; Janinę Kołodziejczyk; Mariannę Kłak; Stanisława Michalaka; Pawła Mielcarka; Lucję Rataj; Tomasza Mosia; Zenona Kamińskiego; Zofię Stasiak; Krystynę Wyborną; Wiesława Chachułę; Andrzeja Derbicha; Bogdana Olejniczaka w 6 r. śm.; Jana Piwowarskiego; Jana Grzelaka w 13 r śm.; Stanisławę, Marcina Staszaków; Krystynę, Józefa Łyszczyńskich; zm. Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu pandemii;
18.30 Kamień: O Boże Błog. i opiekę Matki Bożej Dębskiej dla mieszkańców Kamienia, Kolonii Kamień oraz całej Parafii
 Sobota – 12.06.2021
16:15 +Mariannę Kłak int. Arka i Kasi z Bartkiem
17:00 Ślub: Iwona Jakubek/Wojciech Leśny
18:00 +Stefanię Paluch int. Jolanty, Wojciecha Szmajdzińskich
XI Niedziela Okresu Zwykłego – 13.06.2021
8.00 +Łucję Goral int. córki Małgorzaty z mężem i synami
9.30 Zborów: + w r. śm. Marianny, Szczepana, Teresę, Zbigniewa Dominiaków
10.45 Kamień: +Krzysztofa Kwiatkowskiego int. uczniów i rodziców kl. V SP w Kamieniu
11.30 Różaniec i procesja z Figurą Matki Bożej z Fatimy
12.15 Za Parafian/+Annę Kinder int. wnuka Rafała z rodziną