Poniedziałek – 6.06.2022 – NMP Matki Kościoła, Drugi Dzień Odpustu
9.00 +Zofię, Andrzeja, Karola, Ewę Bartczaków; Stanisława Florczaka
16.00 +Jolantę Pietrasiak int. męża Krzysztofa
17.00 +Zofię Michałek int. Patrycji z rodziną z Krakowa
18.00 +Daniela Pasternaka int. rodziny Latańskich
Wtorek – 7.06.2022  
17.00 +Irenę Skowrońską int. chrześniaczki Ewy z rodziną
17:30 +Stanisława Domagalskiego int. rodziny Grzegorczyków
18.00 +Edwarda Borkowskiego  int. Wiesławy i Stanisława Perońskich z Morawina
 Środa – 8.06.2022 – Dzień Matki Bożej Dębskiej
17.00 +Zofię Pawlak int. brata Stefana z żoną Heleną z Szadku
17.30 +Daniela Pasternaka int. chrześniaka Dariusza; +Helenę w r. śm., Władysława Trepka
18:00 Nowenna: o dar Bożych łask dla uczestników Nowenny; dziękczynna za dar nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o łaskę zdrowia i sił dla ks. Bolesława; intencja błagalna o zdrowie; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; w intencji Bogu wiadomej; o pokój na Ukrainie; o zdrowie i opiekę MB Dębskiej dla Józefa;
 Czwartek – 9.06.2022 – Zjazd Szkół im. Świętego Jana Pawła II z Diecezji Kaliskiej
11.00 Eucharystia w int. Szkół im. Świętego Jana Pawła II – Bp. Damian Bryl
17.00 +Henryka Janczarka int. siostrzenicy Arlety z rodziną
17.30 +Krystynę, Stanisława Magiera
18.00 +Teresę Łaźniak w 1 r. śm.
 Piątek – 10.06.2022
17.00 +Juliannę Werbińską int. wnuka Krystiana i wnuczki Ani
17.30 +Irenę Bałwas int. Honoraty i Roberta
18.00 ++Krzysztofa Tułacza; Teresę Chabierską; Jana Chojnackiego; Teresę Frątczak; Krystynę Dobak Splitt; Jerzego Aleksandra Splitt; Stanisława Szafrana; Mariannę Góral; Marka Murawińskiego; Teresę Kinder; Marię Karpińską; Leokadię Szymczak; Zdzisława Kołodziejczyka; Józefę Woźniak; Jolantę Pietrasiak; Henryka Siudę; Zofię Majda; Urszulę Witczak; Stanisława Domagalskiego; Mariana Góralczyka; Halinę Doktór; Grzegorza Klepanda; Józefa Krupińskiego; Mariannę Konopa; Piotra Ziębę; Henryka Janczarka; Jana Tomczaka; Zofię Pawlak; Zenobię Krysiak; Juliannę Werbińską; Teresę Derbich; Józefa Jankowskiego; Mariannę Przysło; Jana Lubka; Zofię Michałek; Salomeę Pasternak; Marię Ignaszak; Annę Derbich; Zbigniewa Plutę; Stefanię Klepanda; Daniela Pasternaka; Urszulę Czelusta; Pawła Wypycha; Stefana Dulasa; Helenę Kędzia; Irenę Skowrońską; Zdzisławę Ciennik; Stanisława Kucińskiego; Marka Gąsiorowskiego; Barbarę Karpisiewicz; Marcina Staszaka w 28 r. śm.; Stanisławę i Ryszarda Staszaków; Wacława Bociana w 32 r. śm.; Józefa Paprockiego; Józefa Chojnackiego w 31 r. śm.; Marię Adamczyk w 8 r. śm.; Władysława Adamczyka; Czcicieli Matki Bożej Dębskiej; Jadwigę Kęszka; Biskupa Edwarda Janiaka; Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą;
Sobota – 11.06.2022
15.30 Chrzest: Tymon Kuświk
17.30 +Stanisława Domagalskiego int. Pracowników Hodowli Roślin Ogrodniczych z Kamienia
18:00 +Teresę Krysiak int. Jolanty Sierońskiej i Huberta z rodziną
 12.06.2022 – Uroczystość Najświętszej Trójcy – Dzień Rocznicy I Komunii Świętej
7.45 Nabożeństwo czerwcowe
8.00 +Stefanię w 19 r. śm., Kazimierza Wiatrowskich   
9.30 Zborów: +w r. śm. Marianny, Szczepana, Teresy, Zbigniewa Dominiaków
10.45 Kamień: +Wojciecha, Mariannę Góral w 32 r. śm.
12.00 Rocznica I Komunii Świętej/Za Parafian