Poniedziałek – 5.10.2020
17:00 +Józefę Chojnacką int. syna Eugeniusza z Żoną
17:30 +Zofię Chojnacką (5 greg.) int. wnuczki Emilii z Mężem i Dziećmi
18:00 +Zbigniewa Kryszaka int. kuzyna Włodka Kryszaka z Rodziną
…Wtorek – 6.10.2020
16:30 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Dębskiej o pomyślną operację i powrót do zdrowia dla Pawła
17:00 +Wacława Krzywdę
17:30 +Zofię Chojnacką (6 greg.) int. wnuka Piotra
18:00 +Kazimierza Gałęskiego int. Jana Pośpiecha z Kamienia
   ŚRODA – 7.10.2020
17:00 +Zofię Chojnacką (7 greg.) int. wnuczki Ewy z Mężem i Dziećmi
17:30 +Franciszka Dąbrowskiego w 17.r.śm int. Żony i Dzieci
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem posługującym w naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które do tej pory sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 8.10.2020
17:00 +Ryszarda Kaczmarka int. chrześniaczki Anity z Rodziną
17:30 +Józefę Chojnacką int. wnuczki Izabeli z Mężem i Synami
18:00 +Zofię Chojnacką (8 greg.) int. wnuczki Joanny z Mężem i Dziećmi
   PIĄTEK – 9.10.2020
17:00 +Józefę Chojnacką int. wnuczki Magdaleny z Mężem
17:30 +Zofię Chojnacką (9 greg.) int. wnuczki Marii z Mężem i Dziećmi
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Anielę Woźniak; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Tadeusza Pszczołę w 1.r.śm.; Lucynę w 28.r.śm., Zygmunta, Andrzeja, Teresę Zwierzchowskich; Helenę i Józefa Kowalskich; Stefana Jaćkiewicza; Aurelię i Helenę Ignaszak; za zmarłych z rodziny Sierońskich; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 10.10.2020
16:00 ŚLUB: Katarzyna Olejniczak i Maciej Ćwiklak
17:00 Dziękczynno-błagalna w 50.rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Mariannę i Tadeusza, o Boże błogosławieństwo dla Nich i opiekę Matki Bożej Dębskiej
18:00 +Zofię Chojnacką (10 greg.) int. wnuka Adama z Żoną i Córkami
   NIEDZIELA – 11.10.2020
8:00 +Ryszarda Kaczmarka int. Pawła Korzekwy z Rodziną
9:30 Zborów: +Ryszarda Kasprzaka int. syna Waldemara z Rodziną
10:45 Kamień: +Zofię Chojnacką (11 greg.) int. teściowej Kazi Mazurek
11:30 Różaniec
12:00 Za Parafian; CHRZEST: Igor Dominiak
12 00 poza Parafią

ks. Bolesław

+Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Grzegorza z Rodziną
15:00 – 18:45 Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Diecezji Kaliskiej