PONIEDZIAŁEK – 5.08.2019 r.
17.30 +Władysława Popęda int. syna Romana z Rodziną
18:00 +Karola Nowaka int. Pracowników niepublicznej Szkoły w Biernatkach
   WTOREK – 6.08.2019 r. – Przemienienie Pańskie   
16.00 +Karola Nowaka int. Józefy Kowalczyk
16:30 +Mariannę Gryczyńską int. Teresy Walczak, Elżbiety, Wiesława z Rodziną
17:15 Kamień: +Mariannę Karpisiewicz int. synowej Zofii
18:00 Zborów: Podziękowanie za Kościół i o Boże bł. Dla Rodzin Gór  Zborowskich, Podzborowa, Krysina, Zborowa i całej Parafii
   ŚRODA – 7.08.2019 r.
17:30 +Barbarę Łuczak int. Andrzeja z Rodziną i Eleonory Krupińskich
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci naszej parafii; za naszych Parafian udających się z pieszą pielgrzymką do Częstochowy; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK –8.08.2019 r.
17:30 +Bronisławę Łańduch int. wnuka Marka z Rodziną
18:00 +Józefa Kaczmarka int. Anny i Andrzeja Jaworowiczów
   PIĄTEK – 9.08.2019 r.
17:30 +Ryszarda Pietrzaka int. kuzynek Heni i Bogusi
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Łukasza Nowaka; Mirosława Frątczaka; Jacka Troneczka; w 15 r. śm. Wiktorię Jamroziak; za zm. Rodziców Annę, Mieczysława Kurdyk; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;  
   SOBOTA – 10.08.2019 r.
17:00 Chrzest: Julia Ignaszak
18:00 +Wandę Chojnacką int. wnuczka Jacka z żoną i synami
   NIEDZIELA – 11.08.2019 r. – XIX Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Jana Burtkiewicza int. Brata
9:30 Zborów: w 1 r. śm. Sylwię Bryła int. Rodziców i Rodzeństwa
10:45 Kamień: +Zofię Łyszczyńską int. córki Teresy z Mężem
12:30 Za Parafian;

Chrzty: Stanisław Janczak/Maksymilian Szczuka/Józef Wróblewski