Poniedziałek – 5.07.2021  
17.30 +Genowefę Kołodziejczyk int. kuzyna Eugeniusza Grabowskiego z rodziną
18:00 +Zenona Kamińskiego int. wnuczki Marty
  Wtorek – 6.07.2021
17:30 +Teresę Chabierską int. Chudasi z Biernatek
18:00 +Józefa Zaćmińskiego int. rodziny
 Środa – 7.07.2021
17.30 +Teresę Frątczak int. Mateusza z Lilianką
18:00 Nowenna za wstawiennictwem Maryi: o dar Bożych łask dla uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Frankowizny i Kobierna; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił dla ks. Bolesława; intencja błagalna o zdrowie dla Marty, Martyny, Nataszy, Roberta, Antoniny; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
  Czwartek – 8.07.2021
17:30 +Teresę Łaźniak int. rodziny Mocnych z Kobierna
18.00 +Jana Piwowarskiego int. Edyty i Mirosława Mańka
  Piątek – 9.07.2021
17.30 +Marię Majchrzak int. Beaty i Włodzimierza Kowalczyków z dziećmi
18.00 Za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Łucję Goral; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Józefę Chojnacką; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Jana Gałęskiego; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Teresę Bończyk; Franciszka Klepanda; Zofię Nowicką; Jana Sobczaka; Mirosławę Ole; Zofię Janiak; Jadwigę Tomczak; Małgorzatę Kurczbuch; Krystynę Dobak Splitt; Stanisława Magierę; Annę Kinder; Mariannę Kłak; Teresę Łaźniak; Zenona Kamińskiego; Zofię Stasiak; Wiesława Chachułę; Andrzeja Derbicha; Justynę Osicką; Dariusza Grzelaka; Jana, Mariannę, Tomasza Karpisiewicz; Reginę, Stanisława Jankowskich; Mateusza Kinder w 4 r. śm.; zm. Czesława Sowińskiego; Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu pandemii;
 Sobota – 10.07.2021
17.00 +Zygmunta Graczyka int. siostry Krystyny z rodziną
17:30 +Teresę Chabierską int. Krystyny Kraszkiewicz ze Skarszewa
18:00 Dziękczynno-błagalna w 13 rocz. ślubu
XV Niedziela Okresu Zwykłego – 11.07.2021
8.00 +Irenę, Mariana Wiatrowskich, Helenę, Michała Nogaj int. córki Heleny z rodziną
9.30 Zborów: +Andrzeja Sucheckiego w 7 rocz. śm.
10.45 Kamień: +Krystynę, Romana Ginalskich w rocz. śm.
12.00 Za Parafian/+Teresę Chabierską int. szwagierki Stanisławy Chabierskiej

Chrzest: Franciszek Kędzia