PONIEDZIAŁEK – 4.11.2019 r.
17:00 +Mariannę Zaćmińską (21 greg.) int. Henryka Wawrzyniaka z Rodziną
17:30 +Tadeusza Kołodziejczyka (21 greg.) int. rodziny Kowalskich z Kamienia
18:00 +Henryka Jakubowskiego int. Beaty i Włodzimierza Kowalczyków z Dziećmi
   WTOREK – 5.11.2019 r.
17:00 +Tadeusza Kołodziejczyka (22 greg.) int. rodziny Szewczyków z Korku
17:30 +Mariannę Zaćmińską (22 greg.) int. Marii i Adama Grzelaków ze Skarszewa
18:00 +Adama Sradomskiego int. brata Józefa
   ŚRODA – 6.11.2019 r.
17:00 + Mariannę Zaćmińską (23 greg.) int. rodziny Pasternaków z Czajkowa
17:30 +Tadeusza Kołodziejczyka (23 greg.) int. rodziny Tomczaków i Walczaków z Kalisza

+Teresę Krysiak int. od córki Krystyny z mężem

18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny ze Zborowa, które obecnie przeżywają czas Nawiedzenia; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 7.11.2019 r.
17:00 +Tadeusza Kołodziejczyka (24 greg.) int. siostrzeńca Ireneusza z Rodziną

+Mariannę Zawadka int. bratowej Zofii z Kalisza

17:30 +Mariannę Zaćmińską (24 greg) int. Magdy i Stefana Tołwińskich z synem Kacprem
18:00 +Jana Burtkiewicza int. od Brata
   PIĄTEK – 8.11.2019 r.
17.00 +Mariannę Zaćmińską (25 greg.) int. Lidii i Sergiusza Jaśkiewiczów z Opatówka
17:30 +Tadeusza Kołodziejczyka (25 greg.) int. Moniki i Mariusza Wachowskich ze Skarszewa
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Stanisława Jasińskiego; Halinę Wyczółkowską; Arkadiusza Skowrońskiego; Hankę Daniel Kolańską; Bernarda Werblińskiego; Czesława Durasa w 23 r. śm.; Janinę Zyner w 22 r. śm.; Zofię, Stanisława, Annę, Tadeusza Woźniaków; Danutę Antoniak; Józefa Wybornego; Adama Sradomskiego; Józefa Majtasa; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
   SOBOTA – 9.11.2019 r.
17:00 Chrzest: Marcela Wojtczak
17:30 +Tadeusza Kołodziejczyka (26 greg.) int. Marii i Eugeniusza Stasiaków i Radka Stasiaka

+Mariannę Zaćmińską (26 greg.) int. Tomasza Biegańskiego

18:00 +Mirosława Adamkiewicza int. od Anety i Sławka z Dziećmi
   NIEDZIELA – 10.11.2019 r. – XXXII Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Janinę Hancyk w 3 r. śm.
9:30 Kamień:+Mariannę, Wojciecha Górali w 34 r. śm.
9:30 Zborów: +Witolda Dominiaka, Stanisławę, Władysława Cierniaków zm. z rodzin Dominiaków i Cierniaków
11:00 +Mariannę Zaćmińską (27 greg.) int. Pawła Dominiaka z Mamą
12:30 Za Parafian

+Tadeusza Kołodziejczyka(27 greg.) int. sąsiadów Górali