Poniedziałek – 4.05.2020
17:00 +Martę Bałch w 3 r. śm. int. Rodziny
17:30 +Mariannę Żurek (20 greg.) int. Leszka Łuczaka z Rodziną
18.00 +Teresę Chabierską (4 greg.) int. Teresy i Zbyszka Pasternaków
   Wtorek – 5.05.2020
17:00 +Stefana Staszaka int. rodziny Braszaków z Podzborowa i Goliszewa
17:30 +Teresę Chabierską (5 greg.) int. rodziny Jankowskich z kolonii Kamień
18:00 +Mariannę Żurek (21 greg.) int. Włodzimierza Łuczaka z Rodziną
   ŚRODA – 6.05.2020
17:00 +Teresę Chabierską (6 greg.) int. rodziny Śmieszniaków z Gór Zborowskich
17:30 +Mariannę Żurek (22 greg.) int. rodziny Wawrzyniaków i Pasternaków
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu koronawirusa; za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; o powstrzymanie pandemii choroby spowodowanej przez koronawirus; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 7.05.2020
17:00 +Mariannę Żurek (23 greg.) int. rodziny Noworolników z Gór Zborowskich
17:30 +Teresę Chabierską (7 greg.) int .Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Dębem
18:00 ++Stanisławę i Michała Dominiaków
   PIĄTEK – 8.05.2020 − Uroczystość św. Stanisława BpM
17:00 +Mariannę Żurek (24 greg.) int. Marzeny i Waldka Mikołajczyk z Dziećmi z Goleniowa
17:30 +Teresę Chabierską (8 greg.) int. Zakrockich i Osuchów
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Jana Przybylskiego; Piotra Kmiecika; Mariannę Jamroziak; w 8 r. śm. Józefa i Heleny Dyonizy; Przemysława Koracha; Lucynę, Zygmunta, Andrzeja, Teresę, Zofię i Zygmunta Zwierzchowskich; Stefana, Mariana i Teresę Sierońskich; Stanisławę i Jana Paszynów; Aurelię, Helenę i Michała Ignaszaków; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary pandemii koronawirusa, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem
   SOBOTA – 9.05.2020
17:00 +Teresę Chabierską (9 greg.) int. rodziny Bącałów z Kościelca
17:30 +Mariannę Żurek (25 greg.) int. rodzin Kałużnych i Durasów
18:00 ++Mariannę i Marcelego Panfil
   NIEDZIELA –10.05.2020 – NIEDZIELA V Wielkanocna
8:00 +Teresę Chabierską (10 greg.) int. Zofii Sucheckiej i rodziny Jerzaków
9:30 Zborów: +Emilię Kuś w 1 r. śm. int. Córek z Rodzinami i sąsiadów Dominiaków
10:45 Kamień: +Zofię Łyszczyńską int. Leszka i Jadwigi Cichych
12:00 +Mariannę Żurek (26 greg.) int. Agnieszki Gałęzkiej z Magdalenowa

Za Parafian