Poniedziałek – 4.01.2021
15:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kolonia Morawin, droga kalisko-turecka, droga Zborów-Goliszew
16:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Morawin (od ronda do szkoły), Morawin (od szkoły na Młyniska i Koźminek)
17:00 +Irenę Pilas int. sąsiadów Wawrzyniaków
17:30 +Pawła Wiatrowskiego int. kuzynki Marysi Mikołajczyk z Rodziną z Dębego
18:00 +Mariannę Grzelak int. syna Marka z Żoną
Wtorek – 5.01.2021
15:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Dębe Górka, Dębe bloki, Dworek
17:00 +Tadeusza Pasika int. Marcina, przyjaciela wnuczka Tobiaszka
17:30 +Zbigniewa Cymera int. Doroty i Grzegorza Tomaszewskich
18:00 +Annę Salamon int. syna Eugeniusza
   ŚRODA – 6.01.2021 − Uroczystość Objawienia Pańskiego
8:00 +Krzysztofa Tułacza w 2 r. śm. int. Żony z Dziećmi
9:30 Zborów:+Adama Gołębiowskiego int. Joanny i Radosława Andrzejczak z Dziećmi
10:45 Kamień:++Justynę Grupińską w 11.r.śm. i zmarłych rodziców Dombków
12:00 +Mariannę Grzelak int. wnuka Adama

Nowenna za wstawiennictwem Maryi: o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; za młodzież  z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi oraz o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; dla Sandry o powrót do zdrowia; intencja błagalna o zdrowie dla Marty Szymańskiej; o zdrowie dzieci Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; w intencji nienarodzonych dzieci i ich cierpiących rodziców; za Parafian, za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej

   CZWARTEK – 7.01.2021
15:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Dębe Wieś
16:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Florentyna
17:00 +Józefa Dziedzica int. córki Anny Porada
17:30 +Zbigniewa Cymera int. Mariusza i Andżeliki oraz Jakuba Tomaszewskich
18:00 +Teresę Bończyk int. Mariana Smoligi
   PIĄTEK – 8.01.2021
15:00 Kamień: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kamień (1 droga), bloki od Morawina do kaplicy
16:00 Kamień: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kamień (2 droga) i bloki od Kalisza do kaplicy
17:00 +Jana Gałęskiego int. Marzeny i Pawła Osuch z Dziećmi
17:30 +Zbigniewa Cymera int. szwagierki Renaty z Mężem, Ania i Kasią
18:00 Nowenna za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Apolonię Cepak; Longinę Naszkowską; Jana Gałęskę; Mariannę Pietrzak; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Mariannę Grzelak; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Danielę Perskawiec, Teresę Bończyk; Witolda Olbrycha: Franciszka Klepanda; Jana Frątczaka; Krystynę Góral; Janinę, Stanisława i Włodzimierza Jadczaków; Kazimierza Starobogatego; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 9.01.2021
15:00 Kamień: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kamień (3 droga) oraz domy od Morawina do Pałacu
16:15 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kolonia Kamień,

Kolonia Dębe, Bogdanów

17:00 +Witolda Olbrycha int. Żony z Córkami
17:30 +Jana Gałęskiego int. chrześniaczki Ewy z Rodziną
18:00 +Zygmunta Ordona i zmarłych z rodzin Ordonów i Rapałów
   NIEDZIELA – 10.01.2021– Niedziela Chrztu Pańskiego
8:00 ++Mieczysława Sowińskiego w 11.r.śm. i Józefa Hancyka w 26.r.śm.
9:30 Zborów:+Sylwię Bryła int rodziców Anny i Andrzeja
10:45 Kamień:++Romana, Stanisławę i Józefa Pośpiech int. Rodziny
12:00 Za Parafian