Poniedziałek – 31.08.2020
17:00 +Halinę Cierlaczyk int. kuzynki Szczupakowej z Kalisza

+Apolonię Jurczyńską int. Zbyszka Pasternaka z Rodziną

17:30 +Piotra Kmiecika int. Agnieszki Chudaś z Rodziną

+Janinę Wojtysiak int. Czesława Tomaski z Rodziną

18:00 +Stanisława Klepanda int. siostry Anny z Saczyna
…Wtorek – 1.09.2020
8:15 Dębe: dla szkół z Dębego i Morawina – o potrzebne łaski dla nauczycieli, katechetów, wychowawców oraz dzieci i młodzieży; poświęcenie tornistrów klas „0” i pierwszych

+Janinę Wojtysiak int. chrześniaka Mirka z Rodziną

9:00 Dębe: dla szkół z Kamienia i Biernatek − o potrzebne łaski dla nauczycieli, katechetów, wychowawców oraz dzieci i młodzieży; poświęcenie tornistrów klas „0” i pierwszych

+Adriana Gralę int. koleżanki Karoliny Harędarz

17:00 +Mariannę Jamroziak int. bratanicy Jolanty z Rodziną
17:30 +Danielę Goral int. sąsiadki Jankowskiej z Rodziną
18:00 +Małgorzatę Krysiak
   ŚRODA – 2.09.2020
17:00 +Marię Tomczak int. sąsiadki Marzeny Pasternak z córką Dominiką

+Józefa Ordyniaka int. syna Jana z Żoną

17:30 +Sylwię Bryła int. rodziny Gałęskich z Krysina

+Patryka Ostrowskiego int. cioci Krysi z Rodziną

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o pomyślną operację i powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem rozpoczynającym posługę w naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 3.09.2020
17:00 +Bogumiłę Olejniczak int. Barbary Piotrowskiej z Mężem i Dziećmi
17:30 +Jana Wawrzyniaka int. sąsiadów z Serbinowskiej
18:00 +Genowefę Kołodziejczyk  int. Sylwii Duras z Rodziną
   PIĄTEK – 4.09.2020
17:00 +Andrzeja Ordona int. sąsiadki Agnieszki Cepak z Mężem i Córką

+Mariannę Ignaszak int. Henryka z Rodziną

17:30 +Eugeniusza Zakrockiego int. Żony z Dziećmi

+Sylwestra Strzałkę int. Beaty i Igora Adamczewskich z Rodziną

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Anielę Woźniak; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jana Hancyka; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Mieczysława Świderskiego; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Andrzeja Łaskiego w 20. r. śm; Stefanię i Mariana Dymarczyków; Czesława Michalskiego w 20. r. śm; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 5.09.2020
17:00 +Józefa Strzałkę int. sąsiadów Janasów i Tarnowskich
17:30 +Kazimierza Klibra int. Pawła Witczaka z Rodziną
18:00 +Mariannę Zawadka w 2. r. śm. int. Włodzimierza Kowalczyka z Rodziną
   NIEDZIELA – 6.09.2020
8:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. córki Aldony
9:30 Zborów: +Zofię Różańską int. wnuczki Anety i prawnuków Maksymiliana i Aleksandra
10:45 Kamień: +Zofię Kołodziejczyk int. Marii i Józefa Kleczewskich z Synami
11:00 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12:45 Za Parafian