PONIEDZIAŁEK – 30.07.2018
17:30 + Tadeusza Hańczyka int. syna Romana z rodziną
18:00 + w 3 r. śm. Bartłomieja Gałka
Poza parafią    + + Janinę i Stanisława Duczmańskich int. córki Ewy z rodziną

+  Jerzego Krakusa int. Marii i Adama Kleczewskich z rodziną

   WTOREK – 31.07.2018
8:00 + Martę Bałch
8:30  + Aleksandra Kasprzaka int. Tadeusza Galuby z rodziną
Poza parafią     + Irenę Wypych int. rodziny Mikołajczyków z Danowca

+ Jerzego Krakusa int. Edmunda Krakusa i Danieli

     ŚRODA01.08.2018
17:30 + w 1 r. śm. Kazimierza Krysiaka
 

 

 

18:00

 ++ w r. śm. Tadeusza Szymczaka; Zbigniewa Kołodziejczyka; w 18 r. śm. Stanisława i Janinę Szmajdzińskich; dziadków Jata i Szmajdzińskich; rodziców Stasiaków; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką;  Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Czesława Wątrobskiego; Halinę Chudziak; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
Poza parafią    + Krystynę Magiera

+ Stanisława Księżaka int. firmy Geokrusz ze Zdun

     CZWARTEK02.08.2018
17:30 + Stanisława Księżaka int. córki Justyny z mężem i synem
18:00  + Zenobię Poczesną int. wnuka Jakuba z żoną Katarzyną
Poza parafią      + Martę Bałch

+ Stanisława Księżaka int. Chudasiów z Biernatek

     PIĄTEK – 03.08.2018
15:30 Zborów  ++ Janinę i Stanisława Duczmańskich od córki Honoraty
16:30 Kamień  + Wiesławę Janicką int. sąsiadów Marcina i Marty Bartosików z dziećmi z Kamienia
 

 

 

18:00

++ w r. śm. Tadeusza Szymczaka; Zbigniewa Kołodziejczyka; w 18 r. śm. Stanisława i Janinę Szmajdzińskich; dziadków Jata i Szmajdzińskich; rodziców Stasiaków; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką;  Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Czesława Wątrobskiego; Halinę Chudziak; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; za dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; za Sławomira i dzieci z prośbą o siły, B. Bł. i op. MB Dębskiej; O rozwiązanie trudnej sprawy ze szczególną prośbą do MB Dębskiej
Poza parafią     + Tadeusza Wawrzyniaka

+ Wiesławę Janicką int. Moniki Malik z rodziną

      SOBOTA – 04.08. 2018
16:00 Ślub: Damian Krzywda,  Paulina Bartosz
17:30 + Annę Doktór int. wnuka Mateusza z rodziną
18:00 W 31 r. ślubu z podziękowaniem za darowane łaski, z prośbą o B. Bł. i op. MB Dębskiej
Poza parafią    + Tadeusza Wawrzyniaka

+ Antoniego Rębowieckiego  int. siostry Wacławy z rodziną z Włocławka

     NIEDZIELA 05.08.2018
8:00  ++ rodziców Mrozińskich, Gałęskich, Leokadię Gryczyńską, Annę Kozielczyk i dusze w czyśćcu cierpiące
9:30 Zborów  + +  w 9 r. śm. Witolda Dominiaka, zm. z rodzin Dominiaków i Cierniaków
10:45 Kamień  + + Irenę, w 16 r. śm. Stanisława Wypych
 

12:30

 + Irenę Matuszczak int. siostry Emilii Tomiec
Poza parafią:     + Mieczysława Krysiaka

+ Antoniego Rębowieckiego  int. Kolegów Myśliwych z Koła Łowieckiego Słomka z Dzierzbina