Poniedziałek – 30.05.2022
17.30 +Marię Ignaszak 30 greg. int. rodziny Wypychów z Kamienia
18.00 +Daniela Pasternaka int. wnuczki Agnieszki z rodziną
Wtorek – 31.05.2022  
17.00 +Stanisława Kucińskiego int. żony Doroty
17:30 +Leokadię Szymczak int. koleżanek i kolegów z Firmy Portos córki Jolanty
18.00 +Stanisława Domagalskiego  int. kolegów syna Sławka z Firmy Badera
 Środa – 1.06.2022 – Dzień Matki Bożej Dębskiej
17.00 +Stanisława Kucińskiego int. syna Pawła z żoną Martą i córkami
17.30 +Jadwigę Kęszka int. chrześniaczki Pauliny z dziećmi
18:00 Nowenna: o dar Bożych łask dla uczestników Nowenny; dziękczynna za dar nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o łaskę zdrowia i sił dla ks. Bolesława; intencja błagalna o zdrowie; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; w intencji Bogu wiadomej; o pokój na Ukrainie; o zdrowie i opiekę MB Dębskiej dla Józefa; w int. Dzieci Parafii;
 Czwartek – 2.06.2022
17.00 +Mariana Góralczyka int. Grzegorza z Martą i Zuzią
17.30 +Stanisławę i Józefa Gąsiorów
18.00 +Józefa Wardziaka w 8 r. śm.
 Piątek – 3.06.2022 – Pierwszy Piątek Miesiąca
16.00-17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta
17.00 +Irenę Skowrońską int. syna Wiesia z rodziną
17.30 +Stanisława Domagalskiego int. Artura z rodziną
18.00 ++Krzysztofa Tułacza; Teresę Chabierską; Jana Chojnackiego; Teresę Frątczak; Krystynę Dobak Splitt; Jerzego Aleksandra Splitt; Stanisława Szafrana; Mariannę Góral; Marka Murawińskiego; Teresę Kinder; Marię Karpińską; Leokadię Szymczak; Zdzisława Kołodziejczyka; Józefę Woźniak; Jolantę Pietrasiak; Henryka Siudę; Zofię Majda; Urszulę Witczak; Stanisława Domagalskiego; Mariana Góralczyka; Halinę Doktór; Grzegorza Klepanda; Józefa Krupińskiego; Mariannę Konopa; Piotra Ziębę; Henryka Janczarka; Jana Tomczaka; Zofię Pawlak; Zenobię Krysiak; Juliannę Werbińską; Teresę Derbich; Józefa Jankowskiego; Mariannę Przysło; Jana Lubka; Zofię Michałek; Salomeę Pasternak; Marię Ignaszak; Annę Derbich; Zbigniewa Plutę; Stefanię Klepanda; Daniela Pasternaka; Urszulę Czelusta; Pawła Wypycha; Stefana Dulasa; Helenę Kędzia; Irenę Skowrońską; Zdzisławę Ciennik; Stanisława Kucińskiego; Marka Gąsiorowskiego; Barbarę Karpisiewicz; Marcina Staszaka w 28 r. śm.; Stanisławę i Ryszarda Staszaków; Czcicieli Matki Bożej Dębskiej; Jadwigę Kęszka; Biskupa Edwarda Janiaka; Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą;
Sobota – 4.06.2022 – Pierwsza Sobota Miesiąca
9.00 Posługa sakramentalna u Chorych Parafii
17.00 +Helenę Kędzia int. syna Krzysztofa z żoną i dziećmi
17.30 +Zofię Michałek int. wnuka Dawida żoną i córkami
18:00 +Lechosława, Jacka, Władysławę, Marię Jerzaków
 5.06.2022 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – I Dzień Odpustu Parafialnego
7.45 Nabożeństwo czerwcowe
8.00 +Wandę Ruda w 20 r. śm. int. Rodziny  
9.30 Zborów: +Jadwigę Kęszka int. Zofii Sucheckiej i rodziny Jerzaków
10.45 Kamień: +Zdzisława Kołodziejczyka int. Pracowników Hodowli Roślin Ogrodniczych z Kamienia
12.00 Suma Odpustowa – Za Parafian