PONIEDZIAŁEK –30.03.2020  – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
17:00 +Kazimierza Klibra
17:30 +Helenę Wałęsa int .Damiana Górskiego z Rodziną
18:00 +Damiana Kaczmarka
   WTOREK – 31.03.2020  – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
17:00 +Grażynę Andrzejak int. Mirosławy Kinder z Rodziną

+Jana Wawrzyniaka int. rodziny Bącałów

+Marię Marszałek int. kuzynki Krystyny z Rodziną

17:30 +Stanisławę Świętczak int. chrześniaczki Grażyny z Rodziną

+Mariannę Ignaszak int. sąsiadów Kosińskich ze Zborowa

+Weronikę Wzgarda int. sąsiadki Joanny Bruś

18.00 +Stanisława Klepanda int. syna Wiesława z żoną Magdą
   ŚRODA – 1.04.2020 – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
17:00 +Bogumiłę Olejniczak int. siostrzenicy Moniki z Rodziną

+Sylwestra Strzałkę int. kolegi Hirka z Rodziną

+Józefa Strzałkę int. wnuka Bogdana z Rodziną

17:30 +Kazimierza Klibra int. Jana Witczaka z Rodziną

+Zofię Różańską int. Jarka z żoną Ligią, dziećmi Filipem, Karoliną i Klaudią

+Jerzego Witczaka int. rodziny Ugornych

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu koronawirusa; za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; o powstrzymanie pandemii choroby spowodowanej przez koronawirus; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 2.04.2020 – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. rodziny Przywarczak

+Annę Goral int. Władysławy i Józefa Olejników z Rodziną

+Bronisławę Łanduch int. chrześniaczki Zenony z Rodziną

17:30 +Władysława Popęda int. sąsiadów Kurdyków z Beznatki

+Barbarę Łuczak  int. syna Klaudiusza z Rodziną

+Łucję Księżak int. Daniela i Kasi

18:00 +Krystynę Joachimiak int. wnuka Zbigniewa z żoną Aldoną i Amelką

+Emilię Kuś int. sąsiadów Korzekwów

   PIĄTEK – 3.04.2020 – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
16:30 +Adriana Gralę int. Henryka Grali z Rodziną

+Reginę Rajm int. Romana i Danuty Mikołajewskich z dziećmi Szymonem i Zofią

17:00 +Andrzeja Ordona int. rodziny Sobczaków

+Tadeusza Pszczołę int. Renaty z Rodziną

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Helenę Wałęsa; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Kazimierza Klibra; w 12 r. śm. Józefa Marczyńskiego; Stefana i Janinę Nurek, Zofię Michalak; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary rozszerzającej się pandemii koronawirusa, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem 
   SOBOTA – 4..04.2020 – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.30 do godz. 16.30
17:00 +Leopolda Bukowskiego int Anzelma Pleśnierowicz

+Apolonię Jurczyńską int. chrześniaka Stanisława z Rodziną

17:30 +Leszka Rosiaka int. Woźniaków z Plewni i Koźminka
18:00 +Zofię Łyszczyńską int. kuzyna Władzia Stasiaka z Rodziną
   NIEDZIELA – 5.04.2020– NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
8:00 +Łucję Goral int. rodziny Krakusów z Dębego
9:30 Kamień: ++Walentego Lubka w 14 r. śm., Stanisławę Waszak w 20 r. śm.
9:30 Zborów: +Jacka Pijeckiego int. Marii Cajdler i rodziny Kosińskich ze Zborowa
11:00 ++w 15 r. śm. Antoniego Marczaka i zmarłych Rodziców
12:30 Za Parafian