PONIEDZIAŁEK – 3.06.2019 r.
17:30 +Jerzego Krakusa (14 greg.) int. teściowej Teresy z Synem
18:00 +Lechosława Jerzaka int. Żony z Dziećmi
   WTOREK – 4.06.2019 r.
17:30 +Jerzego Krakusa (15 greg.) int. sąsiadki Wandy Chojnackiej i Zawiślaków
18:00 ++Wojciecha Grzelaka w 7 r. śm. i Jana Grzelaka w 11 r. śm.
   ŚRODA – 5.06.2019 r.
17:30 +Jerzego Krakusa (16 greg.) int. sąsiadów Chudasiów  
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Czesława Kołodziejczyka w 10 r. śm.; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających ofiary na ten cel; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK – 6.06.2019 r.
17:00 +Jerzego Krakusa (17 greg.) int. chrześniaka Marka i Lucyny Krysiak z Kobierna
17:30 +Kazimierza Klibra int. córki Anety z Mężem i Dziećmi
18:00 W 18 Urodziny Piotra Broczka o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Dębskiej
   PIĄTEK – 7.06.2019 r. – Pierwszy Piątek Miesiąca
16:30 Kamień:+Mariannę Pospiech int. bratanka Łukasza z Rodziną
16:30 Zborów:+Różę Ignaszak int. wnuków Darii, Damiana i Janusza z Żoną i Dziećmi
18:00 +Jerzego Krakusa (18 greg.) int. Jerzego Kasperka z Rodziną

++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bogdana Olejniczaka w 5 r. śm.; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   SOBOTA – 8.06. 2019 r.
18:00 +Jerzego Krakusa (19 greg.) int. od rodziny Rajmów

+Antoniego Rębowieckiego int. Tomasza Jajecznika z Rodziną

   NIEDZIELA – 9.06.2019 r.- Niedziela Zesłania Ducha Świętego   
8:00 +Sylwestra Kurczbucha int. córki Justyny z Przemkiem
9:30 Kamień: +Włodzimierza Długasia w 4 r. śm.
9:30 Zborów: ++Józefa Kędzię w 18 r. śm. i Stanisława Nawrotkiewicza
11:00 +Jerzego Krakusa (20 greg.) int. rodziny Pawelców z Kolonii Dębe
12:30 Za Parafian