PONIEDZIAŁEK – 3. 02.2020
17:00 +Janinę Wojtysiak int. Józefa i Eli Haładyn
17:30 +Łucję Goral int. syna Marka z Żoną
18:00 +Krystynę Bartczak int. Teresy Gruszka z Dębego
   WTOREK – 4.02.2020  
17:00 +Leszka Rosiaka int. Roberta Chodyły z Rodziną
17:30 +Mariannę Żurek int. córki Grażyny z Mężem
18.00 +Mirosława Adamkiewicza int. Marty i Michała z Dziećmi
   ŚRODA – 5.02.2020
17:00 +Annę Goral int. rodziny Pokojowych z Szadku
17:30 +Sylwestra Strzałkę int. rodzin Wojtysiaków: Grażyny i Jerzego
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii i ich czas wypoczynku podczas ferii zimowych; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o pomyślną obronę pracy dla Marii, o dary Ducha Świętego dla Niej i opiekę Matki Bożej Dębskiej; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 6.02.2020
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. wnuka Piotra z Żoną i Synkiem
17:30 +Józefa Strzałkę int. Gurlagów i Łaskawskich z Rodzinami
18:00 +Zofię Janicką int. Rodzin Maciejewskich i Matuszaków
   PIĄTEK – 7.02.2020̶ – Pierwszy Piątek Miesiąca
16:00 Zborów: +Emilię Kuś int. córki Danuty z Mężem
17:00 Kamień: +Bronisławę Krzak int. Koła Gospodyń Wiejskich z Kamienia
18:00 +++Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Leszka Rosiaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Krzysztofa Michalaka; Marcina Owczarka; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 8.02.2020
17:00 +Zofię Bartczak int. sąsiadów Janiny Plota i Gorali
17:30 +Marię Marszałek int. Seweryny Skrzypczak
18:00 +Jadwigę Łańduch int. brata Wojciecha z Żoną
   NIEDZIELA – 9.02.2020
8:00 +Apolonię Jurczyńską int. córki Ewy
9:30 Kamień: +Stanisława Jasińskiego int. Grzegorza Chojnackiego z Rodziną z Kamienia
9:30 Zborów: +Jacka Pijeckiego int. chrzestnej Grażyny z Mężem
11:00 +Jana Wawrzyniaka int. Aldony i Ireneusza Marciniak
12:30 Za Parafian