PONIEDZIAŁEK – 29.07.2019 r.
17.30 +Zdzisława Gruszkę int. kuzynki Hanki z Rodziną z Dębe Górka
18:00 +Jana Biernata int. wnuka Damiana z Rodziną
   WTOREK – 30.07.2019 r.
17.30 +Marię Nawrocką int. chrześniaka Leszka z Rodziną
18:00 +Bartłomieja Gałkę w 4. rocz. śm.
   ŚRODA – 31.07.2019 r.
17:30 +Wandę Chojnacką int. wnuczki Wandzi z Mężem i Dziećmi
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci naszej parafii; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Rodziny Staszaków; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK –1.08.2019 r.
17:30 + Marię Marszałek int. rodziny Klibrów i Bałwasów z Cekowa
18:00 Dziękczynna w 32. rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę MB Dębskiej
   PIĄTEK – 2.08.2019 r.
16:00  Zborów: + Zbigniewa Mikołajczyka int. brata Stanisława z Żoną
17:00 Kamień: +Lucjana Dudka int. sąsiada Ignaszaka z Rodziną
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Annę, Czesława Kołodziejczyk; Barbarę Łuczak; Zbigniewa Mikołajczyka; Mirosława Frątczka; Jacka Troneczka; Krystynę, Józefa Łyszczyńskich; Mariannę w 1. r. śm., Bronisława Gorala;  Stanisława w 19. r. śm., Janinę Szmajdzińskich, dziadków Jata i Szmajdzińskich, rodziców Stasiaków; Łukasza Nowaka; Zofię Światłą; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;  
18:40 +Zdzisława Gruszkę int. siostry Janiny z Rodziną
   SOBOTA – 3.08.2019 r.
15:00 Chrzest: Wojciech Łakomiak
16:00  Ślub: Agnieszka Olejniczak/Grzegorz Ilski
18:00 +Wiktorię Mikołajczyk int. Rafała Kinder z Rodziną
   NIEDZIELA – 4.08.2019 r. – XVIII Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Jana Wawrzyniaka int. teściowej Marii rodzin Pach i Pilarków
9:30 Zborów: + w 10. rocz. śm. Witolda Dominiaka, zm. z Rodzin Dominiaków i Cierniaków
10:45 Kamień: +Rafała Lubka w 1 r. śm.
12:30 + Za Parafian
14:30 Różaniec za zmarłych na cmentarzu
15:00 Msza św. na cmentarzu