Poniedziałek – 29.06.2020
17:00 ++Teresę Chabierską int. Renaty i Jana Witczak z Rodziną oraz w intencji Zofii, Stanisława Wożniaków oraz Anny i Tadeusza Woźniaków

+Apolonię Jurczyńską int. Marka Kowalczyka z Żoną

17:30 +Różę Ignaszak int. siostrzeńca Józefa z Żoną i Dziećmi

+Stanisława Nawrockiego int. syna Andrzeja z Żoną i Dziećmi

18:00 +Jadwigę Witczak (29 greg.)
…Wtorek – 30.06.2020
17:00 +Jadwigę Witczak (30 greg.)
17:30 +Genowefę Pilas
18:00 ++Lucynę i Zygmunta Zwierzchowskich
   ŚRODA – 1.07.2020
17:00 +Mariannę Jamroziak int .wnuczki Roksany z mężem Przemkiem
17:30 +Krzysztofa Tułacza (1 greg.) int. Wiesława Dziedzic z Nowego Nakwasina
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą i za dzieci rocznicowe I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; o szczęśliwą operację dla Marty; dla Sandry o pomyślną operację i powrót do zdrowia; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za Przyjaciół parafii, którzy bezinteresownie porządkują tereny zielone wokół kościoła w Dębem; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 2.07.2020
17:00 +Jana Przybylskiego int. rodziny Józefa i Marianny Warszewskich

+Jana Hancyka int. żony Heleny z synem Markiem

17:30 +Apolonię Jurczyńską int. sąsiadów Wasilewskich

+Stanisława Klepanda int. Karola Pająka

18:00 +Krzysztofa Tułacza (2 greg.) int. Wioletty i Marcina Zdunków
   PIĄTEK – 3.07.2020
17:00 +Zofię Kołodziejczyk int. Brata z Żoną

+Ewę Pluta w r. śm. int. Rodziny

17:30 +Krzysztofa Tułacza (3 greg.) int. Grażyny i Krzysztofa Tułacz

+Jana Hancyka int. syna Jana

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Tadeusza Kołodziejczyka; Adriana Gralę; Andrzeja Ordona; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Danielę Goral; Józefa Ordyniaka; Stanisława Okoń; Bronisławę Rachwalską; Stanisława Nawrockiego; Cecylię w 20 r.śm. i Stanisława Kamińskich; Stanisława, Marcina, Ryszarda Staszak; Mariannę Goral i zmarłych z rodziny Gorali z Biernatek; ks. Henryka Posłusznego; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 4.07.2020
17:00 +Krzysztofa Tułacza (4 greg.) int. Ireneusza Tułacza z Rodziną
17:30 +Janusza Jerzaka w 2 r. śm. int. Żony i Córki
18:00 ++za zmarłych rodziców: Stefana w 23 r. śm. i Wiktorię Gruszków oraz zmarłych dziadków Gruszków i Żarneckich
   NIEDZIELA – 5.07.2020
8:00 +Halinę Piotrowską w 10 r. śm.
9:30 Zborów: +Sylwię Bryła int. rodziny Poczekajów z Kamienia
10:45 Kamień: +Irenę i Tadeusza Dzióbek int. Marii i Eugeniusza Stasiak

+Danielę Goral int. siostry Marii Teresy

12:00 +Józefa Zaćmińskiego int. Dzieci z Rodzinami

+Krzysztofa Tułacza (5 greg.) int. Lewandowskich i Dzikowskich