Poniedziałek – 28.12.2020
16:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Młyniska i Szkurłat
17:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Orzeł, Korek, Bystrek, Magdalenów
18:00 +Zbigniewa Cymera int. szwagra Jacka Maślaka z Żoną
18:30 +Władysławę Wypych int. Tomasza Bruzia z Rodziną
…Wtorek – 29.12.2020
15:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Podzborowa i Słoneczna
16:00 CHRZEST: Brajan i Jakub Maciak
17:00 +Irenę Pilas int. siostry Zofii z mężem Krzysztofem
17:30 +Jana Gałęskiego int .Magdaleny, Piotra , syna Pawła Mrozińskiego
18:00 +Apolonię Cepak int. Jolanty Sierońskiej
   ŚRODA – 30.12.2020
15:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Góry Zborowskie, Beznatka
16:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Biernatki
17:00 +Władysławę Wypych int. chrześniaczki Ewy z Mężem
17:30 +Jana Gałęskiego int. Lucyny Olejniczak
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; młodzież  z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; dla Sandry o powrót do zdrowia;; intencja błagalna o zdrowie dla Marty Szymańskiej; o zdrowie dzieci Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; w intencji nienarodzonych dzieci i ich cierpiących rodziców; za Parafian, za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 31.12.2020 −
15:00 Zborów: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Zborów, Krysin
16:30 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Kobierno, Frankowizna
17:30 +Józefa Tomczaka
18:00 Msza św. dziękczynno-przebłagalna z okazji kończącego się 2020 roku
   PIĄTEK – 1.01.2021 − Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
8:00 +Apolonię Jurczyńską w 1.r.śm.
9:30 Zborów: +Patryka Ostrowskiego int. sąsiadów Marioli i Bogdana z Dziećmi
10:45 Kamień: +Mariannę Pietrzak int. Wnuczki z Dziećmi
12:00 Za Parafian

Nowenna za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Apolonię Cepak; Longinę Naszkowską; Jana Gałęskę; Mariannę Pietrzak; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Mariannę Grzelak; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Danielę Perskawiec, Teresę Bończyk; Witolda Olbrycha: za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii

   SOBOTA – 2.01.2021
16:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla mieszkańców miejscowości: Stary Nakwasin
17:00 Dębe: Msza św. kolędowa z błogosławieństwem dla osób starszych i chorych z całej Parafii
18:00 +Apolonię Cepak int syna Mieczysława z Żoną i Synem
18:30 +Irenę Pilas int. Michaliny Góral z Rodziną
   NIEDZIELA – 3.01.2021
8:00 +Mirosława Kędzia w 3.r.śm.
9:30 Zborów: Patryka Ostrowskiego int. Kierownictwa i Pracowników firmy SURBAK z Opatówka
10:45 Kamień:+Teresę Bończyk int. córki Bożeny
12:00 +Jerzego Kiczmana w 41.r.śm.