Poniedziałek – 28.09.2020
17:00 +Zofię Kołodziejczyk int. Dawida Janiaka z Rodziną

+Eugeniusza Zakrockiego int. Przyjaciół

17:30 +Łucję Goral int. sąsiadów Smoligów i Kreczmerów

+Danutę Łagoda int. syna Roberta z Rodziną

18:00 +Ryszarda Zimnego w 9. r. śm.
Poza parafią

ks. Bolesław godz. 17.00

+Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Mariusza z Rodziną
…Wtorek – 29.09.2020 – święto  Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała − Odpust w Zborowie
16:30 +Tadeusza Pszczołę int. rodzin Nowaków i Krupińskich
17:00 +Apolonię Jurczyńską int. koleżanek Ewy i Renaty Śmieszek oraz Basi Sowińskiej
18:00 Zborów – ODPUST: dziękczynna za żniwa, o szczęśliwe zasiewy dla mieszkańców Gór Zborowskich, Krysina, Podzborowa ,Zborowa i całej Parafii
   ŚRODA – 30.09.2020
17:00 +Józefę Chojnacką int. córki Teresy
17:30 +Leonardę Burtkiewicz int. Syna
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem posługującym w naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 1.10.2020
17:00 +Ryszarda Kaczmarka int. Małgorzaty Zimnej z Rodziną

+Danutę Łagoda int. syna Mariusza z Rodziną

17:30 +Kazimierza Gałęskiego int. rodziny Pośpiechów

+Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Dominika

18:00 +Zofię Chojnacką (1 greg.) int. córki Haliny z Mężem
   PIĄTEK – 2.10.2020
17:00 +Zofię Chojnacką (2 greg.) int. córki Jolanty z Mężem
17:30 ++w intencji zmarłych Członkiń Wspólnoty Żywego Różańca z parafii Dębe
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Anielę Woźniak; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Ryszarda Wałęsiaka; Mariannę w 2.r. śm, i Stanisława Gryczyńskich; Leszka Sobańskiego; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 3.10.2020
16:00 CHRZEST: Alicja Kurdyk
17:00 +Zofię Chojnacką (3 greg.) int. wnuczki Justyny z Mężem i Córkami
17:30 +Teresę Krysiak int. chrześniaczki Janiny Bruś
18:00 +Teresę Chabierską int. Stanisława Majtasa
   NIEDZIELA – 4.10.2020
8:00 +Marię i Hieronima Ole w 19.r. śm.
9:30 Zborów: +Ryszarda Wałęsiaka int. Marii Kosińskiej i Marii Cajdler
10:45 Kamień: +Zofię Chojnacką (4 greg.) int. wnuczki Weroniki z Alioszą
12:00 Za Parafian; wprowadzenie do wspólnoty Parafii Aleksa Lubka