PONIEDZIAŁEK –28.01.2018
17:00 + Marcina Pawlaka (28 greg)
17:30 O zdrowie i pomyślny wynik operacji dla Męża prosi Żona i Bliscy
18:00 + Grażynę Musiał int. Mamy i Siostry z Rodziną
   WTOREK – 29.01.2019 –  Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
9:00 Za kapłanów  oraz o powołania kapłańskie i zakonne
17:30 +Krystynę Tomczak w r. śm.
18.00 +Marcina Pawlaka (29 greg)
   ŚRODA – 30. 01.2019
18:00 +Marcina Pawlaka (30 greg)

++ Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka;

o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin Parafii przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   CZWARTEK – 31.01.2019
18:00 +Helenę Dyonizy int. córki Doroty z Mężem

+ Antoniego Andrzejaka int. chrześniaka Jurka z Rodziną

   PIĄTEK – 1.02.2019
16:30 Kamień: +Bolesława Kryszczaka  int. rodziny Pośpiechów z Kamienia
16:30 Zborów:  +Józefa Kaczmarka int. syna Roberta z Rodziną
18:00 ++ Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę  Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin Parafii przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   SOBOTA – 2.02.2019 – Ofiarowanie Pańskie (Matki Bożej Gromnicznej)
9:00 +Jana Wawrzyniaka int. córki Moniki z Mężem i Dziećmi
16:30 Kamień: +Jana Borkowskiego int. rodziny Perońskich z Morawina
16:30 Zborów: +Mariannę Zawadka int. rodziny Wasilewskich z Biernatek
18:00 +Mariannę Gryczyńską int. syna Andrzeja z Dziećmi (1 greg)

+Mariannę Wierucką int. rodziny Kowalskich z Dębego

   NIEDZIELA – 3.02.2019
8:00 +Józefę Olejniczak w r. śm.

Za Parafian

9:30 Kamień: +Bolesława Kryszczaka int. córki Magdaleny z Rodziną a
9:30 Zborów:  imieninowa: o Boże bł. i op. MB Dębskiej dla ks. Mariusza int. Kół Żywego Różańca ze Zborowa., Podzborowa i Gór Zborowskich
11:00 +Wiesława Ławniczaka w 2 r. śm.int. od Rodziny
12:30 Za dusze czyśćcowe, za które nikt się nie modli

+Mariannę Gryczyńską od córki Elżbiety z mężem Krzysztofem  i Dziećmi (2 greg)