PONIEDZIAŁEK – 27.01.2020 r. 
17:00 +Jerzego Dąbrowskiego int. sąsiadów Barańskich
17:30 +Zofię Bartczak int. rodziny Suskich ze Skarszewa
18:00 +Teresę Chabierską int. córki Małgorzaty z Rodziną
  WTOREK – 28.01.2020 r. 
17:00 +Janusza m Jerzaka int. brata Pawła z Rodziną
17:30 +Marię Tomczak int. córki Anny z Dziećmi
18:00 +Mariannę Zawadka int. Zofii Wiatrowskiej z Rodziną
  ŚRODA – 29.01.2020 r. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym w Dębem
9:00 W intencji kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne i początek Adoracji
15:00 Koronka do Miłosierdzia  Bożego i zawierzenie Parafii Miłosierdziu Bożemu
16:50 Litania do Najświętszego Serca Jezusowego i zakończenie Adoracji
17:00 +Edwarda Ukleję int. sąsiadów Wypychów i Kucińskich

+Jana Borkowskiego int. szwagra Kazimierza

17:30 +Krystynę Tomczak 

+Bronisławę Krzak int. rodziny Ordonów

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii i ich czas wypoczynku podczas  ferii zimowych; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o zdrowie i opiekę Matki Bożej Dębskiej dla Elizy; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; o siły i zdrowie dla Antoniny; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej.
  CZWARTEK – 30.01.2020 r. 
17:00 +Romualda Kasprzaka int. chrześniaka Andrzeja z Rodziną

+Zbigniewa Łuczaka int. Jana Mingowskiego z Morawina

17:30 +Sylwestra Kurczbucha int. szwagierki Mirosławy z Synami

+Wiktorię Mikołajczyk int. Wandy Pośpiech z Rodziną i Anny Glinkowskiej z Rodziną

18:00 +Stanisława Jasińskiego int. od chrześniaka Mariusza z Rodziną
  PIĄTEK – 31.01.2020 r. 
17:00 +Mariannę Jamroziak int. Stanisława Grzelińskiego z Rodziną
17:30 +Halinę Wyczółkowską int. Małgorzaty i Leszka Nawrockich
18:00 +++Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Leszka Rosiaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Czesława Bieniaszka w 16 r. śm.; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
  SOBOTA – 1.02.2020 r. 
17:00 +Genowefę Kołodziejczyk int. Agnieszki i Jarosława Kołodziejczyk z Dziećmi
17:30 +Kazimierza Gałęskiego int. Gorali z Magdalenowa
18:00 +Józefę Olejniczak w 7 r. śm.
  NIEDZIELA – 2.02.2020 r .– Ofiarowanie Pańskie (Matki Bożej Gromnicznej)
8:00 +Mariannę Gryczyńską int. syna Krzysztofa z Rodziną
9:30 Kamień Z okazji Imienin ks. Mariusza o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Dębskiej int. Żywego Różańca z Kamienia
9:30 Zborów: +Ludwikę w 20 r. śm., Józefa, Walentego, Kazimierza Jerzaków w r. śm
11:00 +Wiesława Ławniczaka w 3 r. śm. int. syna Krzysztofa 
12:30 Za Parafian