Intencje Mszalne.24 – 30. 12. 2018 r.

   PONIEDZIAŁEK –24.12.2018 – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
22:00 Kamień-Pasterka:+Irenę Wypych int. siostry Lucyny
22:00 Zborów- Pasterka: + w 7r.śm.Stanisława Radeckiego; Krystyny, Wacława Marzuchowskich; Waldemara Kubasika
24:00 Dębe- PasterkaZa Parafian

+Damiana Kaczmarka

   WTOREK – 25.12.2018 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
9:30 Kamień: + w 14 r. śm. Józefa Waszaka
9:30 Zborów:  +Mariannę, Władysława Olczaków; Krystynę, Stanisława Leszczyńskich
11:00 +w 18 r. śm. Franciszka Kaczmarka; Jadwigę Kaczmarek i Teresę Jagielską w rocznicę śmierci
12:30 +w 14 r. śm. Władysława, Mariannę Zawadka int. córki Marioli z mężem Tomaszem

CHRZEST : Nikodem Olejniczak

   ŚRODA – 26.12.2018 –  Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika
8:00 + w r. śm. Jana, w 8 r.śm. Bogusławę Przywarczak
9:30 Kamień:+Włodzimierza Dudziak int.rodz. Mazurków
9:30 Zborów: +Mariannę, Szczepana Dominiaków; Witolda Dominiaka; zmarłych z rodzin Dominiaków i Cierniaków
11:00 + w 17 r. śm. Beaty, w 10 r. śm. Jana Stasiak; Stefana Pytlińskiego
 

 

12:30

Za Parafian

++ Mariannę i Józefa Cieślak; zm. z rodzin Cieślaków i Nowaków.; Antoniego Suskiego; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Piotra Prusa; Helenę Szafran; Wiktorię Pasternak; Ewę, Tomasza, Eugeniusza Olejniczak; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

   CZWARTEK – 27.12.2018
9:00 +Jana Wawrzyniaka int. syna Grzegorza
   PIĄTEK – 28.12.2018
 

 

18:00

++ Mariannę i Józefa Cieślak; zm. z rodzin Nowaków i Cieślaków;; Antoniego Suskiego; Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę  Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka;  Józefa Kaczmarka; Piotra Prusa; Helenę Szafran; Ewę, Tomasza, Eugeniusza Olejniczak; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ rodziców Zdunków i rodziców Mrozińskich

   SOBOTA – 29.12.2018
17:00 Chrzest: Jakub Kantor
18:00 +w 2 r. śm. Andrzeja Twardowskiego

W 25 rocz. ślubu Barbary i Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej

   NIEDZIELA – 30.12.2018 – NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY
8:00 + Stanisławę Świętczak int. brata Hieronima z Żoną
9:30 Kamień: +Rafała Lubka int. rodz. Lików
9:30 Zborów: Z podz. za przeżyty rok, z prośbą o Boże bł. i op. M.B. Dębskiej w nowym 2019 roku dla członków i rodzin z Kół Żywego Różańca ze Zborowa, Podzborowa, Gór Zborowskich i Krysina
11:00 + Zofię Bartczak int. syna Andrzeja z żoną Grażyną

Chrzest: Róża Maria Jakubczak  oraz  Julia Ławniczak

12:30 Za Rodziny z naszej Parafii

 

Parafia p. w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Dębem

Dębe 21, 62-817 Żelazków; www.parafiadebe.pl  48662229511