PONIEDZIAŁEK – 24.09.2018
17:30 ++ Wiesława i Mateusza Kinder int. siostry Pauliny z Barteckich z Mamą
18:00 + Zbigniewa Łuczaka int. Łukasza Bryły (30 greg)
   WTOREK – 25.09.2018
9:00 ++ Wiesława i Mateusza Kinder int. babci Wici i wuja Piotrka

+ Władysławę Dominiak int. chrześniaka Krzysztofa Marciniaka z rodziną ze Skarszewa

9:30 + Mariannę Szlenkier int. syna Pawła z rodziną

+ Ireneusza Zakrockiego int. Zakrockich ze Skarszewa

17:30 + Antoniego Rębowieckiego int. Małgosi i Huberta
18:00 + Damiana Kaczmarka
     ŚRODA – 26.09.2018
17:30 + Mirosława Kędzie int. córki Ani z rodziną

+ Mariannę Kędzia int. wnuka Dominika z rodziną

 

 

 

18:00

++Helenę; w 16 r. śm. Władysława Sobczaków; Wiesława i Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisław Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

+ Józefę Szlenkier int. Mariana Perskawiec z rodziną  z Gać Kaliskiej

     CZWARTEK – 27.09.2018
17:30 + Krystynę Tomczak int. chrześniaka Stanisława z żoną i dziećmi

+ Janinę i Stanisława Duczmańskich int. zięcia Andrzeja

18:00 + Zbigniewa Pogodzińskiego

+ Antoniego Rębowieckiego int. Nawrockich z Dębego

     PIĄTEK – 28.09.2018
17:30 + w 7 r. śm. Ryszarda Zimneg
 

 

 

18:00

++Helenę, w 16 r. śm. Władysława Sobczaków; Wiesława i Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisław Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Małgorzatę Krysiak za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
      SOBOTA – 29.09.2018 – św. Michała Archanioła
12:00 SUMA ODPUSTOWA W ZBOROWIE

Z podziękowaniem za żniwa i prośbą o szczęśliwe i owocne zasiewy dla mieszkańców: Zborowa, Podzborowa, Gór Zborowskich, Krysina i całej parafii

++ Janinę i Stanisława Duczmańskich int. wnuka Adama z Sylwią

16:00 Ślub: Daria i Robert Popiołek
17:00 Ślub: Aleksandra Bzderek i Dawid Ziąbka
18:00 + Irenę Góralczyk int. Iwony z Jaworzna z rodziną
     NIEDZIELA – 30.09.2018
8:00 ++ Helenę i Michała Nogaj
9:30 Kamień: ++ w 11 r. śm. Mariannę Chojnacką, zm. rodziców Maślaków i Chojnackich
9:30  Zborów:   + Stanisława Cajdlera int. siostry Krystyny z rodziną
11:00 +Janusza Jerzaka int. żony

+Tadeusza Hańczyka int. kolegi Romana

Chrzest: Alicja Janicka

 

12:30

+Antoniego Rębowieckiego int. kuzyna Marka Zielińskiego z rodziną

+Aleksandra Kasprzaka int. Wiesława Pokrzywickiego z rodziną

 

 

Parafia p. w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Dębem

Dębe 21, 62-817 Żelazków; www.parafiadebe.pl  48662229511