PONIEDZIAŁEK – 24.06.2019 r.
17.30 +Jana Pogodzińskiego int. Żony, Dzieci i Wnuków
18:00 + Jana Witczaka
   WTOREK – 25.06.2019 r.
17.30 +Bronisławę Łańduch int. wnuczki Andżeliki z Rodziną
18:00 ++Zofię Wojciechowską;  Zygmunta Witczaka
   ŚRODA – 26.06.2019 r.
17:30 +Jana Wawrzyniaka int. Elżbiety z Mężem i Wnuczką
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; w 4 r. śm. Reginę Aleksander w 28 r. śm; Feliksa Aleksandra; Piotra Masztalerza w 6 r. śm.; Lucynę, Zygmunta, Andrzeja, Teresę Zwierzchowskich; Helenę i Józefa Kowalskich; Władysława Popeda; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających ofiary na ten cel; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK –27.06.2019 r.
18.00 +Eugenię Olejniczak int. Ireny i Jana
   PIĄTEK – 28.06.2019 r. Najświętszego Serca Pana Jezusa
9:00 Za Kapłanów i o nowe powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne
17:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka;; Bronisławę Łańduch; Irenę Witczak; Lucynę, Zygmunta, Andrzeja, Teresę Zwierzchowskich; Helenę i Józefa Kowalskich; Władysława Popeda; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
18:00 Kamień: Za mieszkańców Kamienia, Kolonii Kamień i całą naszą parafię
   SOBOTA – 29.06.2019 r.
17:00 O zdrowie, błog. Boże, opiekę MB Dębskiej i potrzebne łaski dla Teresy Chabierskiej w 70. rocznicę urodzin
18:00 +Piotra Tomaszewskiego int. Rodziny
   NIEDZIELA – 30.06.2019 r. – XIII Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Józefa Strzałkę int. wnuka Macieja z Rodziną
9:30 Zborów: ++Stanisławę, Władysława Cierniaków oraz za zmarłych z Rodzin Cierniaków, Waszaków i Nowaków
10:45 Kamień: +Bolesława Kryszczaka int. współpracowników córki Marii oraz wnuczki Marty z ZUS-u  w Kaliszu
12:30 Za Parafian

CHRZEST: Helena Irena Kurdyk, Alan Kurzawa