PONIEDZIAŁEK – 23.07.2018
17:30 O rozwiązanie trudnej sprawy ze szczególną prośbą do MB Dębskiej
18:00 + Annę Doktór int. Karzewskich z Wolicy
Poza parafią + Katarzynę Marczak int. Beaty z rodziną

+ Mirosława Kędzię int. Ryszarda Galeby z Szadku z rodziną

+ Tadeusza Wawrzyniaka

   WTOREK – 24.07.2018
9:00 +Ireneusza Zakrockiego int. Marcina Staszaka z rodziną
9:30  O zdrowie, siły  B. Bł., op. MB Dębskiej dla Józefy Tomaszewskiej
Poza parafią  + Irenę Góralczyk int. Dominiaków z Florentyny

+ Mirosława Kędzię int. Macieja Zawodniego z rodziną

+ Mirosława Krysiaka

     ŚRODA25.07.2018
17:30 + Krzysztofa Bartosz int. Rodziców
 

 

 

18:00

++ Martę Bałch; Edwarda Klupp; Krzysztofa Krakusa; w 10 r. śm. Jana i Mariannę Karpisiewiczów; Reginę i Stanisława Jankowskich; Krzysztofa Pawelca; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka;  Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka;  Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; za Sławomira i dzieci z prośbą o siły, B. Bł. i op. MB Dębskiej; o rozwiązanie trudnej sprawy ze szczególną prośbą do MB Dębskiej
Poza parafią  + Lucję Ochęcką int. Zbyszka Janiaka z rodziną

+ Mariannę Kędzia int. rodziny Pleśnierowiczów

+ Wiesława Mateusza Kinder int. Kuzyna i chrzestnego Rafała

     CZWARTEK26.07.2018
17:30 Za Sławomira  i dzieci, z prośbą o siły B. Bł i op. MB Debskiej
18:00 + Annę Olejnik, Szczepana, Grażynę w r. śm., Bolesława Piaseckich
Poza parafią  + Władysławę Dominiak int. Wandy Marczak

+ Mariannę Kędzia int. Stefana Wypycha z rodziną z Dębego

+ Mariannę Gałęską

     PIĄTEK – 27.07.2018
17:30 + Kazimierza Krysiaka
 

 

 

18:00

++ Martę Bałch; w 10 r. śm. Mariannę Dzióbek; Edwarda Klupp, Krzysztofa Krakusa; w 10 r. śm. Jana i Mariannę Karpisiewiczów; Reginę i Stanisława Jankowskich; Krzysztofa Pawelca; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecka; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; za dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; za Sławomira i dzieci z prośbą o siły, B. Bł. i op. MB Dębskiej; O rozwiązanie trudnej sprawy ze szczególną prośbą do MB Dębskiej
Poza parafią  + Irenę Dzióbek int. Jacka i Tereski Maślaków

+ Mariannę Kędzia int. rodziny Kędziów z Zakrzyna

+ Katarzynę Marczak int. syna Mateusza z Kalisza

      SOBOTA – 28.07.2018
17:30 + Ireneusza Zakrockiego int. siostry Oli z mężem
18:00 + Zofię Kmiecik int. wnuka Łukasza z żoną i dziećmi
Poza parafią  + Mariannę Szlenkier  int. Jadwigi, Ireny, Marysi, Bożeny z Rychwała

+ Mariannę Kędzia int. rodziny Wawrzyniaków z Morawina

+ Irenę Góralczyk int. chrześniaczki Wandy z rodziną

     NIEDZIELA 29.07.2018
8:00 w 15 r. śm. Jacka Jerzaka
9:30 Zborów + Krystynę Zapart int. Zofii Sucheckiej i rodziny Jerzaków
10:45 Kamień + Irenę Dzióbek int. Marka i Marii Pietrzaków z dziećmi
 

12:30

 + Ryszarda Kucińskiego int. syna Artura z rodziną

Ćhrzest: Oliwier Dzida; Wiktoria Helena Cicha

Poza parafią:  +Krystynę Tomczak int. rodziny Bąków

+ +  Janinę i Stanisława Duczmańskich int. Tadeusza Bocianowskiego