PONIEDZIAŁEK –23.03.2020
17:00 +Grażynę Andrzejak int. męża Sławomira
17:30 +Emilię Kuś int. wnuczki Wioletty z Rodziną
18:00 +Stanisława Klepanda int. żony Janiny
   WTOREK – 24.03.2020  
17:00 +Helenę Wałęsa int. siostry Mieczysławy

+Jerzego Witczaka int. wnuka Jakuba z Martą

+Apolonię Jurczyńską int. Józefa Żurka

17:30 +Zofię Różańską int. Heni i Bogusi Dzióbek

+Kazimierza Klibra int. Jolanty i Mirosława Bzderek

+Józefa Strzałkę int. wnuczki Weroniki z Rodziną

18.00 +Sylwestra Strzałkę int. rodziny Mądrzaków
   ŚRODA – 25.03.2020 Uroczystość  Zwiastowania Pańskiego
9:00 +Bogumiłę Olejniczak int. wnuka Piotra z Żoną i Synkiem
17:00 +Jana Wawrzyniaka int. Firmy Vico

+Mariannę Ignaszak int. Pawła z Rodziną ze Szkurłat

+Wandę Chojnacką int. sąsiadów Szwajkowskich z Dębego

18:00 Za Parafian

+Różę Ignaszak int. Moniki i Karola Haładynów

Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu koronawirusa; za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; o powstrzymanie pandemii choroby spowodowanej przez koronawirus; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej

   CZWARTEK – 26.03.2020
17:00 +Weronikę Zgarda int. chrześniaczki Krystyny z Rodziną

+Zofię Łyszczyńską int. Pospiechów z Kamienia

17:30 +Mariannę Karpisiewicz int. szwagierki Zofii Majda z Rodziną

+Mariannę Pospiech int. rodziny Sobierajów z Kamienia

+Józefę Trzepacz int. Józefa i Marii Kleczewskich z Synem

18:00 +Stanisławę Świętczak int rodziny Tomiec
   PIĄTEK – 27.03.2020
17:00 +Janinę Wojtysiak int. rodziny Janczaków

+Marię Marszałek int. Jurka Hancyka z Rodziną

17:30 +Reginę Rajm int. Czesława Kowalczyka z Rodziną z Warszawy
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Helenę Wałęsa; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Józefa Kwiatkowskiego; Józefa Woźnego; Jadwigę Gajda; Stefanię Michalską; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary rozszerzającej się pandemii koronawirusa, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem 
   SOBOTA – 28.03.2020
17:00 +Andrzeja Ordona int. Jurka i Aliny z Rodziną
17:30 +Jerzego Dąbrowskiego int. chrześniaczki Ilony z Mężem i Dziećmi

+Tadeusza Pszczołę int. Doroty Ignaszak z Rodziną

18:00 +Anielę Woźniak int. Synowej z Kobierna
   NIEDZIELA – 29.03.2020
8:00 +Edwarda Woźniaka w 15 r. śm.
9:30 Kamień: +Floriana Pisula i zmarłych z rodziny Pisula
9:30 Zborów: +Jana Gąsiora int. szwagierki Genowefy Noworolnik
11:00 +Kazimierę w 9 r. śm., Eugeniusza, Andrzeja Bartoszków
12:30 +Za Parafian

+Leszka Rosiaka int. Joanny Chodyła z Rodziną