PONIEDZIAŁEK – 22.07.2019 r.
17.30 +Marię Tomczak int. rodziny Maciaków z Kolonii Dębe
18:00 +Małgorzatę Krysiak int. Piotra Krysiaka z Rodziną
   WTOREK – 23.07.2019 r.
17.30 +Janinę Łuczak int. bratowej Heleny z Rodziną
18:00 +Janusza Jerzaka int. Aldony Pietrzak z Rodziną
   ŚRODA – 24.07.2019 r.
17:30 +Józefa Glapę int. rodziny Dryków ze Szkurłat
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci naszej parafii; o opiekę MB Dębskiej nad kierowcami i podróżującymi z racji przypadającego w dniu jutrzejszym wspomnienia w liturgii św. Krzysztofa; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK –25.07.2019 r.
17:30 +Krzysztofa Tułacza int. kolegi Andrzeja Bartosza
18:00 +Bożenę Karolak int. od Teofila Pasternaka
   PIĄTEK – 26.07.2019 r.
17:30 +Ewę Pluta int. cioci Wiesławy i kuzynki Teresy z Rodziną
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Annę, Czesława Kołodziejczyk; Łukasza Nowaka; Krzysztofa Krakusa zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
   SOBOTA – 27.07.2019 r.
16:00 Ślub: Patrycja Dolat/ Rafał Zdunek
17:30 +Krzysztofa Bartosza int. Rodziców
18:00 +Jana Borkowskiego int. rodziny Wypychów i Potasińskich
   NIEDZIELA – 28.07.2019 r. – XVII Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Jacka (syna) Jerzaka w 16 r. śm.
9:30 Zborów: +Józefa Kaczmarka int. od sąsiadów Maślaków z Podzborowa
10:45 Kamień: za rodzinę Jóźwiaków oraz wszystkie osoby i instytucje, które niosły pomoc
12:30 +Marię, Jacka Strzeleckich w 22 r. rocz. tragicznej śm.