Poniedziałek – 22.06.2020
17:00 +Piotra Kmiecika int. Teresy Chudaś z Rodziną
17:30 +Stanisława Janczaka int. rodziny Maziarczyków
18:00 +Jadwigę Witczak (22 greg.) int. chrześniaczki Marysi Chabierskiej
…Wtorek – 23.06.2020
17:00 +Jadwigę Witczak (23 greg.) int. Stanisława Witczaka z Kamienia
17:30 +Grażynę Andrzejak int. kuzynki Joli z Liskowa
18:00 ++w intencji rodziców Gryczyńskich i Mańków
   ŚRODA – 24.06.2020
17:00 +Władysława Popęda int. rodziny Gałęskich z Kolonii Dębe
17:30 +Jadwigę Witczak (24 greg.) int. Zenona Kurdyka z Rodziną
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą i za dzieci rocznicowe I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; o szczęśliwą operację dla Marty; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za Przyjaciół parafii, którzy bezinteresownie porządkują tereny zielone wokół kościoła w Dębem; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 25.06.2020
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. Grzegorza Gałęskiego z Rodziną
17:30 +Marię Jakubczak int. kuzynki Joli Szmajdzińskiej z Rodziną
18:00 +Jadwigę Witczak (25 greg.)
   PIĄTEK –26.06.2020
17:00 +Jadwigę Witczak (26 greg.)

+Leszka Rosiaka int. Anny i Sylwestra Biernatów ze Skrzatek

17:30 +Jana Wawrzyniaka int. Ireny i Bożeny Pleśnierowicz

+Anielę Woźniak int. Sabiny Woźniak z Rodziną z Plewni

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Tadeusza Kołodziejczyka; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Andrzeja Ordona; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Danielę Goral; Józefa Ordyniaka; Stanisława Okoń; Bronisławę Rachwalską; Dominika Matuszaka; Wandę, Stefana, Władysława, Józefa i Kazimierza Chojnackich; Władysława i Emilię Kuś; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary pandemii, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem
   SOBOTA – 27.06.2020
15:00 CHRZEST: Szymon Wojtczak
16:00 ŚLUB: Weronika Jóźwiak i Dominik Banasiak
17:00 Zjazd rodziny Ukleja
18:00 +Jadwigę Witczak (27 greg.)

+Józefa Ordyniaka int. syna Jana z Żoną

   NIEDZIELA – 28.06.2020
8:00 +Jadwigę Witczak (28 greg.)
9:30 Zborów: +Emilię Kuś int. wnuczki Alicji z Rodziną
10:45 Kamień: ++Wojciecha i Mariannę Góral w 30 r. śm.

+Mariannę Jamroziak int. chrześniaka Arkadiusza z Rodziną

12:00 +Piotra Tomaszewskiego int. Rodziców

+Danielę Goral int. Jana Górala z Rodziną

12:50 CHRZEST: Zuzanna Łańduch

Stanisław Józef Kocjan

13:15 Msza święta dla  Dzieci Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej