Poniedziałek – 20.06.2022
17.00 w int. Bogu wiadomej
17.30 +Jolantę Pietrasiak int. córki Sylwii z mężem i dziećmi
18.00 +Teofila Pasternaka int. córki Edyty z synem Damianem
Wtorek – 21.06.2022  
17.00 w int. Bogu wiadomej
17:30 +Zofię Pawlak int. Zenona Kurdyka z rodziną z Beznatki
18.00 +Barbarę Białas int. Jolanty i Wojciecha Szmajdzińskich
 Środa – 22.06.2022 – Dzień Matki Bożej Dębskiej
17.00 w int. Bogu wiadomej
17.30 +Daniela Pasternaka int. rodziny Ignasiaków z Budów Liskowskich
18:00 Nowenna: o dar Bożych łask dla uczestników Nowenny; dziękczynna za dar nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o łaskę zdrowia i sił dla ks. Bolesława; intencja błagalna o zdrowie; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; w intencji Bogu wiadomej; o pokój na Ukrainie;  
 Czwartek – 23.06.2022  
17.00 +Stanisława Domagalskiego int. sąsiadów Nowaków
17.30 w int. Bogu wiadomej
18.00 +zm. Rodziców Gryczyńskich i zm. Rodziców Mańków
 Piątek – 24.06.2022 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
8.15 +Jerzego Matuszaka int. Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębe
9.00 +Zbigniewa Witczaka int. Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły w Kamieniu
16.30 w int. Bogu wiadomej
17.00 ++Krzysztofa Tułacza; Teresę Chabierską; Jana Chojnackiego; Teresę Frątczak; Krystynę Dobak Splitt; Jerzego Aleksandra Splitt; Stanisława Szafrana; Mariannę Góral; Marka Murawińskiego; Teresę Kinder; Marię Karpińską; Leokadię Szymczak; Zdzisława Kołodziejczyka; Józefę Woźniak; Jolantę Pietrasiak; Henryka Siudę; Zofię Majda; Urszulę Witczak; Stanisława Domagalskiego; Mariana Góralczyka; Halinę Doktór; Grzegorza Klepanda; Józefa Krupińskiego; Mariannę Konopa; Piotra Ziębę; Henryka Janczarka; Jana Tomczaka; Zofię Pawlak; Zenobię Krysiak; Juliannę Werbińską; Teresę Derbich; Józefa Jankowskiego; Jana Lubka; Zofię Michałek; Salomeę Pasternak; Marię Ignaszak; Annę Derbich; Zbigniewa Plutę; Stefanię Klepanda; Daniela Pasternaka; Urszulę Czelusta; Pawła Wypycha; Stefana Dulasa; Helenę Kędzia; Irenę Skowrońską; Zdzisławę Ciennik; Stanisława Kucińskiego; Teofila Pasternaka; Marka Gąsiorowskiego; Macieja Orczykowskiego; Mariannę Frątczak w r. śm; Weronikę Frątczak w r. śm.; Andrzeja i Antoniego Frątczak; Bolesława Kujawę w 7 r. śm.; Wandę Kujawa; Czcicieli Matki Bożej Dębskiej; Jadwigę Kęszka; Biskupa Edwarda Janiaka; Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą;
18.30 Kamień: Za Mieszkańców Kamienia i Kolonii Kamień oraz Parafię z racji Odpustu
Sobota – 25.06.2022
15.00 Chrzest: Ignacy Wyborny
17.00 w int. Bogu wiadomej
17.30 +Teofila Pasternaka int. córki Izabelli z mężem Przemysławem i wnukiem Filipem
18:00 +Józefa Zaćmińskiego 
 26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła
7.45 Nabożeństwo czerwcowe
8.00 Dziękczynno-błagalna w 50. Rocznicę Sakramentu Małżeństwa Janiny i Leszka 
9.30 Zborów: w r. śm. Andrzeja Zawadzkiego, Bronisławy, Stanisława Szpaczyńskich
10.45 Kamień: +Jadwigę Gałka int. Dyrekcji, Pracowników SP i Klubu Dziecięcego w Kamieniu
12.00 Za Parafian/+Jadwigę Kęszka int. Elżbiety i Przemysława Kawala z Opatówka