PONIEDZIAŁEK – 20.05.2019 r.
17:00 +Krzysztofa Tułacza (27 greg.) int. Dariusza Piotrowskiego z Rodziną
17:30 +Wiktorię Mikołajczyk w 1 r. śm.
18:00 +Bożenę Karolak int. Marzeny Pasternak i Dominiki Bartczak
   WTOREK – 21.05.2019 r.
17:00 +Jerzego Krakusa (1 greg.) int. syna Darka z Żona
17:30 +Krzysztofa Tułacza (28 greg.) int. kolegi Pawła Witczaka z Rodziną
18:00 +Leonardę Burtkiewicz int. Syna
   ŚRODA – 22.05.2019 r.
17:00 +Krzysztofa Tułacza (29 greg.) int. Urszuli i Wiesława Maciaszek
17:30 +Jerzego Krakusa (2 greg.) int. syna Leszka z Żoną
18:00

 

+Dariusza Górala w 3 r. śm.

++ Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pośpiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Helenę, Franciszka i Mariannę Pawlak; Tomasza i Józefę Czaplińskich; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Stanisława Olejniczaka w 8 r. śm.; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione  owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających ofiary na ten cel; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   CZWARTEK – 23.05.2019 r.
17:30 +Krzysztofa Tułacza (30greg.) int. Joanny i Jakuba Panfil z Córkami
18:00 +Jerzego Krakusa (3 greg.) int. wnuczki Sandry z Kubą i wnuka Krystiana z Magdą

+Weronikę Zgarda int. wnuka Sebastiana z Martą

   PIĄTEK – 24.05.2019 r.
18:00 +Jerzego Krakusa (4 greg.) int. wnuczki Moniki z Mężem i Dziećmi

++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Marianna Pośpiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Helenę, Franciszka i Mariannę Pawlak; Tomasza i Józefę Czaplińskich; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Jana Majdę w 14 r. śm.; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   SOBOTA – 25.05. 2019 r.
17:30 +Zbigniewa Łuczaka w 1 r. śm.
18:00 +Jerzego Krakusa (5 greg.) int. rodziny Pasternaków i Nowaków
   NIEDZIELA – 26.05.2019 r.  
8:00 +Mariannę Gryczyńską int. Zarządu i Pracowników firmy CONECTO, ALMUT i SVOBODNY SOKÓŁ
9:30 Kamień: +Lucjana Dudka int. teściów Dziedziców
9:30 Zborów: +Jana Kozika w r. śm.
11:00 +Tadeusza Wawrzyniaka w 2 r. śm. int. Żony z Dziećmi
12:30 +Jerzego Krakusa (6 greg.) int. kuzynki Haliny z Moniką Rzeźniczak