PONIEDZIAŁEK – 20.01.2020 r.
17:00 +Jadwigę Witczak int. siostry Wandy
17:30 +Józefę Trzepacz int. Grażyny i Marka Ściesiek z Turku
18:00 +Krystynę Bartczak int. Natalii i Mariusza Nawrockich z Synem
   WTOREK – 21.01.2020 r.
17:00 +Romualda Kasprzaka int. sąsiadów Janiaków
17:30 +Teresę Chabierską int. Ryszarda Cieślaka ze Skarszewa
18:00 +Marię Ankiel int. Teresy Ankiel z Rodziną z Biernatek
   ŚRODA – 22.01.2020 r.
17:00 +Mariannę Jamroziak int. wnuczki Katarzyny z Dziećmi
17:30 +Anielę Woźniak int. wnuczki Sylwii z Rodziną
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; w intencji osób, które pomagały podczas Kolędy; o łaski Boga wypraszane za wstawiennictwem Maryi Dębskiej dla wszystkich Babć i Dziadków z naszej parafii; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; w intencji Wizyty Duszpasterskiej w Parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 23.01.2020 r.
17:00 +Tadeusza Pszczołę int. syna Zbigniewa z Żoną i Synem
17:30 +Halinę Wyczółkowską int. wnuczki Emilki z Rodziną
18:00 +Irenę Tyme int. córki Teresy z Mężem i synem z Magdalenowa
   PIĄTEK – 24.01.2020 r.
17:00 +Edwarda Ukleję int. córki Ani z Rodziną
17:30 +Jerzego Dąbrowskiego int. bratowej Grażyny z Rodziną
18:00 +++Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Władysława Popęda; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Mariannę Jamroziak; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Leszka Rosiaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Wiktora Kałużnego; Annę i Czesława Kołodziejczyków; Annę Knop; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 25.01.2020 r.
15:00 CHRZEST: Antonina Bekalarek

Marcel Sowiński

17:00 +Andrzeja Ordona int. córki Aleksandry z Narzeczonym
17:30 +Reginę Rajm int. rodziny Sowińskich z Kościelca
18:00 +Mariannę Kędzia w 2.r.śm.
   NIEDZIELA – 26.01.2020 r.
8:00 +Jana Wawrzyniaka int. Elżbiety i Józefa Haładyn z Rodziną
9:30 Kamień +Jana, Reginę, Mariannę Pospiech w 1.r.śm.
9:30 Zborów: +Teresę Jagielską int. Meża
11:00 +Gabrielę Sroczyńską int. Danuty i Hieronima Gąsior
12:30 Za Parafian