PONIEDZIAŁEK – 2.12.2019 r.
17:00 +Marię Wiśniewską int. Józefa Chabierskiego z Rodziną ze Szkurłat
17:30 +Sylwestra Kurczbucha int. syna Mateusza z Natalią
18:00 +Zofię Bartczak int. rodziny Mazurków
   WTOREK – 3.12.2019 r.
17:30 +Mariannę Jamroziak int. rodziny Galubów i Pokrzywieckich
18:00 +Tadeusza Pszczołę int. syna Sławomira Żona i Córką
   ŚRODA – 4.12.2019 r.
17:00 +Jerzego Dąbrowskiego int. Artura z Żona i Dziećmi
17:30 +Macieja Kryszaka w 12. r. śm.
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia przez Maryję w Jej Cudownym wizerunku Dębskim Rodzin z Gór Zborowskich; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 5.12.2019 r.
17:00 +Bogumiłę Olejniczak int. brata Piotra z Rodziną
17:30 +Jana Wawrzyniaka int. chrześniaka Janusza z Rodziną z Nowych Skalmierzyc
18:00 +Józefa Kaczmarka int. Henryka Kozłowskiego z Żoną
   PIĄTEK – 6.12.2019 r.
10:00 Zborów: +Halinę Cierlaczyk int. syna Andrzeja z żona Agnieszką
17:00 KAMIEŃ – ODPUST św. Mikołaja. W intencji Parafian
19:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Halinę Wyczółkowską; Arkadiusza Skowrońskiego; Mariannę Jamroziak; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Adama Kraszkiewicza w 20 r. śm.; Barbarę Kanownik w 4 r. śm.; Helenę Urbaniak; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 7.12.2019 r.
16:30 CHRZTY: Laura Skrzypiec; Franciszek Chabierski; Milan Maziarczyk
17:15 +Weronikę Zgarda int. wnuka Karola z Rodziną
18:00 +Stanisława Świętczaka w r. śm. int. Rodziny
   NIEDZIELA – 8.12.2019 r. – II Niedziela Adwentu – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP
8:00 Jubileusz 50. lecia sakramentu małżeństwa Doroty i Stanisława – o Boże błogosławieństwo i Opiekę MB Dębskiej dla Jubilatów
9:30 Kamień +Henryka Kleczewskiego w 3 r. śm. Mariannę, Szczepana Kołodziejczyków
9:30 Zborów: +Mariannę Żurek int. Rodziny
11:00 +Ryszarda Kasprzaka int. Rodziny Magdzińskich, Marczaków, Witczaków
12:30 Za Parafian