Poniedziałek – 2.11.2020 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
17:00 +Eulalię Annę Hoffman int. brata Jurka z Rodziną

+Eugeniusza Zakrockiego int rodziny Tomczyków z Kamienia

17:30 +Zofię Chojnacką int. Renaty i Karola Dunaj

+Józefę Chojnacką int. Marii i Marka Witczaków i rodziny Wieczorków

18:00 +Danutę Goral int. rodziny Waszaków ze Skarszewa
…Wtorek – 3.11.2020
17:00 +Eulalię Annę Hoffman int. syna Dominika z Żoną i Dziećmi

+Danutę Łagoda int. siostry Honoraty z Mężem

17:30 +Sylwestra Klibra int. kuzynki Jolanty

+Stanisława Klepanda int. rodziny Marciniaków z Szulca

18:00 +Stanisława Janczaka int. Teresy i Henryka Marciniaków z Rodziną z Biernatek
   ŚRODA – 4.11.2020
17:00 +Zofię Kołodziejczyk int. Marzeny i Tomasza Pomykałów
17:30 +Jana Burtkiewicza int. brata Eugeniusza
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 5.11.2020
17:00 +Stanisława Janczaka int. rodziny Dominiaków z Florentyny

+Łucję Goral int. Krzysztofa Kitoli z Rodziną z Częstochowy

17:30 +Stanisława Klepanda int. Józefa i Krystyny Goral z Kalisza

+Andrzeja Ordona int. siostry Bożeny Tylczyńskiej z Mężem i Synem

18:00 +Zofię Chojnacką int. Anny Karpisiewicz ze Skarszewa
   PIĄTEK – 6.11.2020
17:00 +Sylwestra Klibra int. Mariusza Wawrzyniaka z Rodziną
17:30 +Mariannę i Wojciecha Górali w 35 r. śm.
18:00 ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Jerzego Pastuszaka; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jadwigę Nowak; Juliana Kądzielskiego; Janinę Hańczyk w 4 r. śm; Czesława Durasa w 24 r. śm; Jerzego Maciejewskiego; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 7.11.2020
17:00 +Stanisława Klepanda int. Marcina Maciejewskiego z Żoną i Dziećmi
17:30 +Danielę Goral int. Magdy i Krzysztofa Antoniak z Rodziną
18:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. syna Zbigniewa z Żoną i Synem
   NIEDZIELA – 8.11.2020
8:00 +Andrzeja Goszczyńskiego int. Józefa i Marii Derbichów oraz chrześniaka Darka z Rodziną
9:30 Zborów: w intencji ks. Diakona Karola z racji imienin int. Kół Żywego Różańca ze Zborowa, Gór Zborowskich, Krysina i Podzborowa
10:45 Kamień: +Tadeusza Kołodziejczyka int. Wiolety Majda z Rodziną
11:25 Różaniec z wypominkami
12:00 ++ w 2 r. śm. Helenę i Józefa Dyonizy

 

 

Parafia Zwiast