PONIEDZIAŁEK –2.03.2020
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. szwagra Bronka

+Sylwestra Strzałkę int. szwagra Janka z Janikowa

17:30 +Apolonię Jurczyńską int. siostry Zofii
18:00 +Bogumiłę Olejniczak w 1 r. śm.
   WTOREK – 3.03.2020  
17:00 +Annę Goral int. Rodzin Łaźniaków i Dyonizy

+Bogumiłę Olejniczak int. Czesława Tomaski z Rodziną

17:30 +Bronisławę Łańduch int. wnuka Dominika z Rodziną
18.00 +Władysława Popęda int. Zenona Kurdyka z Rodziną
   ŚRODA – 4.03.2020
17.00 +Barbarę Łuczak int. rodziny Rajmów z Gór Zborowskich
17.30 +Teresę Krysiak int. rodziny Pasternak

+Kazimierza Klibra int. chrześniaka Grzegorza z Żoną

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 5.03.2020
17:00 +Krystynę Joachimiak int. Doroty Juszczak

+Zofię Różańską int. sąsiadów Kurdyków i Rajmów

17:30 +Reginę Rajm int. rodziny Tomczyków z Kamienia
18:00 +Andrzeja Ordona int. rodziny Frątczaków
   PIĄTEK – 6.03.2020
16:00 Zborów: +Sylwię Bryła int. Bogumiła Gorala z Rodziną
17:00 Kamień: + Irenę i Tadeusza Dzióbek int chrześniaczki Józefy z Rodziną

 +Mariannę Pospiech int. Jankowskich z Kolonii Kamień

18:00 +Mariannę Ignaszak int. syna Zbigniewa z Rodziną

++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Maria nnę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Emilię Kuś; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Grażynę Kliber; Józefa Kwiatkowskiego; Jerzego Krakusa w 2 r. śm.; Krzysztofa Krakusa; Elżbietę Dębowską; Ludwika Marczyńskiego w 32 r. śm.; Józefa Łaźniaka w r. śm.; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów

 

   SOBOTA – 7.03.2020
17:00 +Janusza Drykę int. brata Zdzisława z Żoną
17:30 +Łucję Goral int. rodziny Dominiaków
18:00 +Mariannę Żurek w 1 r. śm. int. Rodziny

+Zofię Łyszczyńską int. Jolanty Margiela z Rodziną z Witoldowa

   NIEDZIELA – 8.03.2020
8:00 +Jana Wawrzyniaka int. Rodzin Mądrzaków i z mamą Anielą
9:30 Kamień: +Adama Wypycha w 4 r. śm.
9:30 Zborów: ++. Andrzeja Sucheckiego w 28 r. śm; Józefa Przybyłę w 20 r. śm., Władysława Miniewicza w 46 r. śm. i za Zmarłych z tych Rodzin
11:00 +Barbarę Witczak w 10 r. śm. i Kazmierza Witczaka w 9 r. śm.
12:30 Za Parafian