PONIEDZIAŁEK – 19.11.2018
18:00 + Bogdana Woźniaka int. rodziny Bruś
18:30 + Janinę Łuczak int. syna Józefa z rodziną
  Poza parafią: ++ Wiesława Mateusza Kinder int. Agnieszki Bryła z rodziną
   WTOREK – 20.11.2018
18:00 + w 3 r. śm. Damiana Kaczmarka
18:30 + Lucjana Dudek int. Danuty i Piotra Małeckich
  Poza parafią: Zbigniewa Łuczaka int. Artura Mądrzaka ze Strzałkowa
     ŚRODA – 21.11.2018
 

 

 

18:00

++ Reginę Stanisława Jankowskich; w 5 r. śm. Józefę Joachimiak;  Grażynę Musiał; Antoniego Suskiego; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Marię Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
18:30 ++ Wiesława Mateusza Kinder int. kuzyna Marcina z Edytą i dziewczynkami
  Poza parafią: + Zbigniewa Łuczaka int. Sylwii Baranowskiej z rodziną ze Zbierska
     CZWARTEK – 22.11.2018
18:00 + w 2 r. śm. Janinę Urbaniak
18:30 + Władysławę Dominiak int. Anety Gałęskiej z Krysina
  Poza parafią: Władysławę Dominiak int. Józefy Grzelak i Renaty Barczak ze Skarszewa
     PIĄTEK – 23.11.2018
 

 

 

18:00

++ Reginę Stanisława Jankowskich; w 5 r. śm. Józefę Joachimiak;  Grażynę Musiał; Antoniego Suskiego; Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Marię Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
18:30 + Mariannę Szlenkier int. wnuczki Weroniki z dziećmi
  Poza parafią: + Mariannę Szlenkier int. Marii Łuczak z rodziną
      SOBOTA – 24.11.2018
15:00 Ślub Kinga Kurdyk Zbigniew Brodziński
16:00 Chrzest: Katarzyna Teresa Chudaś
18:00 + Tadeusza Hańczyk int. siostry Urszuli z rodziną

+ Mirosława Kędzie int. szwagra Gienka z żoną

18:30 + Władysławę Dominiak int. rodziny Dominiaków z Krysina

+ Ireneusza Zakrockiego int. cioci Tereski z Leszkiem

     NIEDZIELA – 25.11.2018 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8:00

 

+ Lucjana Dudek int. brata Jerzego z rodziną

++ Wiesława Mateusza Kinder int. kolegów i koleżanek z Dębego

9:30 Kamień ++ Irenę Tadeusza Dzióbek int. sąsiadów Kowalskich
9:30 Zborów + Wiesława Kujawę int. kuzynki Klarysy z mężem
11:00 ++ Annę Ignacego Zdzisława Stasiak
12:30 + Katarzynę Czapską int. córki Barbary z wnukami Joanną i Emilią