PONIEDZIAŁEK – 18.11.2019 r
17:00 +Mariannę Jamroziak int. córki Jagody z Piotrkiem
17:30 +Anielę Woźniak int. syna Marka z Żoną
18:00 +Weronikę Zgarda int. wnuczki Andżeliki z Mężem i Mają
   WTOREK – 19.11.2019 r.
17:00 +Mariannę Zawadka int. Józefy Kowalczyk
17:30 +Sylwestra Kurczbucha int. Chrzestnego z Rodziną
18:00 +Henryka Jakubowskiego int. Józefy Kowalczyk
   ŚRODA – 20.11.2019 r.
17:00 +Ewę Pluta int. rodziny Kępków
17:30 +Wandę Chojnacką int. wnuczki Ani z Mężem i Dziećmi
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia  przez Maryję w Jej Cudownym wizerunku Dębskim Rodzin ze Zborowa i Krysina wśród których zakończył się dzisiaj czas peregrynacji; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin Pani Dębskiej w Rodzinach w Górach Zborowskich gdzie Cudowny Wizerunek Maryi gościć będzie od soboty; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 21.11.2019 r.
17:00 +Aleksandra Kasprzaka int. chrześniaczki Janiny Kołodziejczyk z Rodziną
17:30 +Józefa Chojnackiego, Franciszkę, Antoniego Majdów
18:00 +Damiana Kaczmarka w 4 r. śm.
   PIĄTEK – 22.11.2019 r.
17.00 +Marię Wiśniewską int. Doroty i Romka Bitnerów
17:30 +Janusza Jerzaka int. rodziny Janiaków z Dębego
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Stanisława Jasińskiego; Halinę Wyczółkowską; Arkadiusza Skowrońskiego; Mariannę Jamroziak; Anielę Woźniak; Stanisława Jasińskiego; Reginę, Stanisława w r. śm., Józefa Stankowskich; Irenę Tyme; Józefa Joachimiaka w 6 r. śm.; Władysławę Zielińską; Jacka Wypycha; Jacka Pijeckiego; Stanisławę, Marcina Staszaków; Ryszarda Staszaka w 6 r. śm.; Jerzego Maciejewskiego; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
   SOBOTA – 23.11.2019 r.
17:00 +Zofię Bartczak int. Reginy Florczak
17:30 +Rezerwacja int. teściów Cierniaków
18:00 W intencji Parafian z Gór Zborowskich oraz w intencji osób z Akcji Katolickiej z naszej Parafii
   NIEDZIELA – 24.11.2019 r. – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
8:00 +Katarzynę Czapską int. Najbliższych
9:30 Kamień:+Bolesława Kryszczaka w 1 r. śm. int. córki Marii z Rodziną
9:30 Zborów: +Mirosława Adamkiewicza int. Szwagierki
11:00 +Annę w 11 r. śm., Ignacego, Zdzisława Stasiaków
12:30 +Jana Wawrzyniaka w 1 r. śm. int. żony Lilki, syna Grzegorza i córki Moniki z Rodziną

Za Parafian