PONIEDZIAŁEK –17.02.2020
17:00 +Irenę Kurdyk int. rodziny Kurdyków
17:30 +Annę Kliber int. córki Aliny z Dziećmi i Wnukami
18:00 +Marię Marszałek int. od chrześniaka Włodzimierza z Żoną i Rodziną
   WTOREK – 18.02.2020  
17:00 +Sylwię Bryła int. Tomka i Mileny Drymel

+Halinę Cierlaczyk int. kuzynki Jadwigi Moroz z Rodziną

17:30 +Lucjana Dudka int. rodziny Sobieraj z Kamienia

+Małgorzatę Krysiak int. Mariusza i Marzeny Sowa z Borowa

18.00 +Jana Wawrzyniaka int. Ewy i Remigiusza Marczyńskich z Córkami

+Różę Ignaszak int. Pracowników Firmy Maxbruk

   ŚRODA – 19.02.2020
17:00 +Marcina Owczarka int. Izy Krajewskiej z Rodziną  
17:30 +Czesława Jakubczaka w 15 r. śm., Annę i Stefana Jakubczaków  
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 20.02.2020
17:00 +Zofię Bartczak int. Wandy Kaczmarek z Rodziną
17:30 +Karola, Sewerynę, Józefa Nowaków int. Beaty z Rodziną
18:00 +Stanisława Pawelca int. Ireny Matuszak z Rodziną
   PIĄTEK – 21.02.2020
17:00 +Marię Marszałek int. Jurka Hancyka z Rodziną

+Stanisława Świętczaka int. Wojtka Janiaka z Rodziną z Tuliszkowa

17:30 +Irenę Wypych w 2 r śm. int sąsiadów Bryłów

+Wandę Chojnacką int. rodziny Krakusów z Dębego

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Edwarda Skrzypińskiego; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Tadeusza Hańczyka w 2 r. śm.; Helenę Marciniak; Stanisławę w 18 r śm., Marcina Staszaka, Mariannę Góral; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 22.02.2020
16:00 Chrzest: Miłosz Fijałkowski
17:30 Dziękczynno-błagalna z racji 46. rocznicy Sakramentu Małżeństwa Jubilatów
18:00 +Zofię Janicką int. prawnuczki Anastazji z Mamą
   NIEDZIELA – 23.02.2020
8:00 +Lechosława Jerzaka w 5 r. śm. int. Żony z Dziećmi
9:30 Kamień: +Genowefę Kołodziejczyk w 1 r. śm. int. Męża i Córek z Rodzinami
9:30 Zborów: +Jacka Pijeckiego int. Jerzaków, Dzióbków i Zofii Sucheckiej
11:00 Chrzest: Antoni, Bogusław Bryl

+Mariana Wiatrowskiego w r. śm. int. Córek z Rodzinami

12:30 Za Parafian